1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

OLUŞAN NEME NASIL ÖNLEM ALABİLİRİM

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde Yakuppp tarafından 1 Aralık 2016 başlatılmıştır.

1. Murat Keskin

Murat Keskin

İsim:
    Murat Keskin
    Veyahut tank ustune strec film ceksem nasil olur

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Benim odamda 12 m2, tankım 100*50.45. Ne yaparsam yapayım tavan köşelerinde ve çerçevelerin silikonlarında küflenme oluyor.Tek bulduğum çare yaz kış akşam yatana kadar odayı havalandırmak.

veysel bunu beğendi.
  3. Murat Keskin

Murat Keskin

İsim:
    Murat Keskin
    Yan apartmanda adamlar odun yakiyor. Tum duman icerde cam kapida acamiyoruz. Nem trotec nem alma cihazlari var onlara yoğunlaştim fayda saglayacakmi bilmiyorum

4. Murat Keskin

Murat Keskin

İsim:
    Murat Keskin
    Konuyla ilgili delonghi des16w cihaz aldim. Nem %80 den 55e indi. Rutubet ve terleme durdu lakin akvaryumun kendine has nemli kokusuna etki etmedi. Cihaz termostatli ama 24 saat açık konumda çalışması gerekiyor yoksa 2 saat çalışmaz ise hemen nem %80 e tırmanıyor.

5. SEFERR

SEFERR

İsim:
    Sefer benli
    Alın bi daikin klima 9000 lik işi bitirin bence yaz kış rahat edersınız nem alma programlısını alın oda küçük oldugu için çok etkı eder

6. Murat Keskin

Murat Keskin

İsim:
    Murat Keskin
    Bu saatte 0.2kw yakiyor. Klimalar için bu dege 0.9kw imiş. Elektrik masrafini göz ardı etmemek lazım.

7. SEFERR

SEFERR

İsim:
    Sefer benli
    Isıtıcıda devreye gırmıycek onuda düşünün bende daıkın var hıç yakmıyor salonum 40 metrekare sızın oda kucuk oldugu için hiç yakmaz

8. Murat Keskin

Murat Keskin

İsim:
    Murat Keskin
    Odanin isitmasini klima ilemi sagliyorsunuz peki ben daha kombiyi calistirmadim oda sicakligi 23 24 derecede

9. SEFERR

SEFERR

İsim:
    Sefer benli
    Ben bi seçenek söyledim sadece nem çok büyük dert

10. Murat Keskin

Murat Keskin

İsim:
    Murat Keskin
    Malesef nem cok kötü
    Koku 4 5 ay yoktu son 1 2 aydir kokuda çıktı nedense. Acaba ters bisey mi var çözemedim. 3 ayda nemden dolayi rutubet oldu koselerde suan kesilmis durumda neyseki.

Sayfayı Paylaş