1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Oksijen mi yetersiz ??

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde melih.cerit tarafından 27 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. melih.cerit

melih.cerit

Yer:
    izmir
    İsim:
    melih
    S.a. arkadaşlar bu hobide yeniyim 60 lt lik akvaryumum var japon besliyorum 2 teleskop 3 siyah teleskop 4 japon ve 3 yavru japonum 2 çöpçüm var iç filtre 300 lt/s ısıtma 200 w cam ve led floresan aydınlatmam var sorunum şu balıklarım akşam oldumu ledi kapattığımda sabit kalıyor sadece yuzgecleri oynuyor ufak lar da aynı şeyi yapıyor bazıları yukarıya ıstemsıx cıkıp geri iniyor diyorum ki uyuyorlar galiba ama oksijen sıkıntısı var gibi geldi ama gündüzleri oynuyor cok hareketliler gunde 1 besleme yapıyorum 2 3 adet dusecek sekilde su ustunde kalan top top otcul yem veriyorum tek tek her balığın yemesine özen gösteriyorum sorun nedir sizce ??

2. yziyas

yziyas

Yer:
    BURSA
    İsim:
    Yusuf Ziya
    Günlük bir sefer az olur besleme için siz onu en az iki en fazla üç yapın.
    Bahsettiğiniz yukarı çıkış gece iç motoru kapatıyorsanız hava azlığından olur ama sadece ışık kapanıyorsa normal bir durum yine de kuşkunuz varsa ufak bi hava motoru ilave edebilirsiniz tanka.
    Ha bu arada ısıtıcı ayarınız kaç japon balıklarının pek sıcakla da arası yoktur.

3. melih.cerit

melih.cerit

Yer:
    izmir
    İsim:
    melih
    öneriniz için teşekkür ederim.
    şu an 26 'c derece de forumda 30un üstüne çıkmayın diye yazıyordu,ona göre ayarladım aslında düşünüyorum alacağım bir kaç güne.

Sayfayı Paylaş