1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Normal Akvaryumu Deniz Akvaryumuna Çevirme

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 21 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Sezer han

Sezer han

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sezerhan Akkuş
    Tuzlu su akvaryumu da çok masraflı hiç öğrenci işi değil, gerçi hobi bedavaya olmaz tabi ki ilgilenmek iyisinden almak güzel yapmak isteriz fakat bana çok tuzlu geldi bu tuzlu su akvaryumu, ben tatlı su da melek beslemeye devam edeyim, ucuz yollu hobi. :dans:

2. messiah

messiah

Yer:
    Manisa
    Elimde 32 lik punch bulunmakta.Tankıma 2 adet delik açmak için kullanmıştım.Boşta duruyor.Birilerinin ihtiyacı olursa seve seve yollayabilirim.Saygılar...

sinsitilki ve veysel bunu beğendi.
  3. Babumuk

Babumuk

İsim:
    Mert kayserilioglu
    Abi daha birkaç saat oldu ben bu foruma üye olalı. Benimde aklimda 550 lt.lik üstten sumpli tatlı su tankımı tuzlu suya çevirmek vardı. Kime sorsam yok olmaz diyorlardı. Senin sayende yapabilecegime birkez daha inandım. Ben aslında delmeden yapmayı düşünüyordum ama sanırım delmek o hacimde daha iyi olacak. Bu arada belirlediğim donanim, canlı yoğunluğu vs'yi uygun başlığı bulduğumda paylaşıp yorumlarınızı, tavsiyelerinizi almak istiyorum. Tekrar çok teşekkür ederim.

veysel ve TencoMelih bunu beğendi.
  4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Yapılmak istenilsin yeter ki her türlü olur. Olmaz diyenlere bakmayın siz.

Devrim bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş