1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Newa More 50 r

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde hiter tarafından 21 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hiter

hiter

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Fuat BALKAR
    Tertemiz durumdadır. Çalışmayan hiç bir aksamı yoktur. Kendi bünyesinde ps aydınlatma ısıtıcı şelale filtre ve medya yuvası vardır. Bilen bilir İtalyan üretimi çok şık bir akvaryumdur.

Camlarında çizik sağında solunda vuruk yoktur. daha büyük bir tanka geçtiğim için boşa düşmüştür. Yoksa çok memnundum. İçerisinde ki Kaya ve kumla birlikte alıcısına verilecektir. Yanında silecek yedek hava taşı gibi ufak tefek ürünler de hediye edilecektir.

Her ile otobüs ile gönderim yaparım. İsteyene gönderimden önce ürünün sağlam olduğuna dair video da çekerim ama alıcı sorumluluğun da gönderim yaparım. Otobüs ücreti size, paketleme bana aittir. Elimden geldiğince sağlam paketlerim.

Newa more 50 r için 750 TL talep ediyorum. Dediğim gibi sıfır gibidir, isteyene detaylı resim atarım.

Whats uptan iletişim kurulabilir
    05492623321

Alıcıya şimdiden hayırlı olsun

7DF6D2C1-3CE2-4001-8BA4-B9CE59FCAC2A.jpeg 0300E877-D474-4E66-AE5A-D02F4DBFCCA6.jpeg 08BD543F-1F9F-4D5A-8F79-A8B1A909CC35.jpeg

2. hiter

hiter

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Fuat BALKAR
    Satılmıştır ilan kapatılabilir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş