1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Nano Tuzlu su Akvaryumu (Nihayet Karar Verdim)

Başlığı 'Nano Reef Akvaryum Kurulumları' kategorisinde mangusta tarafından 5 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    :) Helal olsun size.Ama siz istisnasınız, bakın diğer beylerden hiç ses çıkıyormu?
    Fuat bey Halil'inde söylediği gibi siz balık deyin koyarız 5 lt.lik turşu kabına verdikmi otobüse 2-3 saatte elinizde.İnanın ben aldığım balıkları o süreden daha uzun zamanlarda anca tankıma ulaştırıyorum.

mangusta ve BulentS bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abla bütün dediklerine aynen katılıyorum...temo19

3. mangusta

mangusta

Yer:
    Edirne
    İsim:
    fuat boran
    valla yağmur hanım hafta sonları yemek işi benim sofrasından salatasına kadar en büyük zevkim....sonrasında mutfağı toparlamakta dahil buna..Eşim biraz toparlansın mutlaka haber vereceğim size...Ameliyattan sağ salim çıktı bu arada çok şükür...

4. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Hadi gözünüz aydın,çok büyük geçmiş olsun.

mangusta bunu beğendi.
  5. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Çok geçmiş olsun, kısa zamanda sağlığına kavuşur umarım.

6. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Gözünüz aydın, çok çok geçmiş olsun, inşallah kısa zamanda tekrar eski sağlığına kavuşur.

7. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Yağmur hanım emin olun evde hafta sonları yemeklerini ben yaparım hatta temizliğe bile yardım ederim. Yalnız çorba işlerinden pek anlamam benim yaptığım yemekler dahaçok balık ve et yemekleri üzerine. Eşimde halilyle bundan oldukça memnun.

BulentS ve mangusta bunu beğendi.
  8. Okurt

Okurt

Yer:
    Çanakkale
    Bir süredir yalnız yasadigimdan ve uzunca bir süre bu şekilde yaşamak istediğimden dolayı sen onu yaptın, ben bunu yaptın muhabbetlerini rafa kaldırdım

Gelen geçer, akvaryum kalır. :)

.

M

mangusta ve BulentS bunu beğendi.
  9. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    temo25 bu yazdıklarınızın çıktısını alıp bizim evin her yerine yapıştırmak istiyorum.

veysel bunu beğendi.
  10. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Valla yağmur istediğin yere yapıştır. Forumun en genç evli üyesi olarak söylüyorum al benden de o kadar hem temizlik hem yemek işlerini yapıyoruz hayat müşterektir eşlerin birbirine destek olması lazım.

11. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    temo25 yazılanları okudukça koşup evlenesim geldi.O zaman bizim evde bişeyler yolunda gitmiyor.

12. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abla seni istiyen Portaldan da istemeli şimdiden söyleyeyim akvaryum sevmiyorsa bu iş olmaz seni vermeyiz ona göre...temo25

veysel bunu beğendi.
  13. Enkılmen

Enkılmen

son sözü hep biz söyleriz "peki karıcığım"

halilkocan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş