1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Nano Akvaryum ( ilk Kurulum )

Başlığı 'Nano Reef Akvaryum Kurulumları' kategorisinde Meriç Selçuk tarafından 6 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    :D Fena baskı uyguluyoruz. Şimdi sakince hesaplamalar yapalım.Öncelikle alacağınız firmayla görüşüp şimdi bir şey yapmamalarını ebat bildireceğinizi söyleyin.Akşam net ölçüleri belirleyelim.
    60 cm.güzel bir ölçü.Ama yükseklik yetersiz.Balıklar atlar.İdeali 50 cm.dir.Deniz akvaryumlarında derinlik ne kadar fazla olursa görsellik o kadar artar bilginiz olsun.Madem mutfak tezgahına koyacaksınız tezgahlar 65 cm. dir. Tankı 60 cm derinliğinde yaptırabilirsiniz.

2. Meriç Selçuk

Meriç Selçuk

İsim:
    mericselcuk
    yada ben tüm tezgahı kaldırım 2 metreye 65 cm akvaryum yaptırim :))))) tezgahı fullda kaplamasını istemıorum açıkcası.akvaryumcuyu aradımda özel siparişi ancak 1 ay sonray veriyor ellerinde şuanda ilk forumda yazdıgım 40x40x35 olanlardan varmış 35 cm az olur dıosunuz yüksekligine bencede ben bi akşam hesap yapim kafam çorba oldu :p

YMR_AY bunu beğendi.
  3. musa

musa

Yer:
    istanbul
    İsim:
    musa özdemir
    ben sığ tank seviyorum açıkçası hatta şuan kurduğum tank 55*45*30 (10cm arkadan sump)
    :)

4. Meriç Selçuk

Meriç Selçuk

İsim:
    mericselcuk
    senden rica etsem bir foto alabilirmiyim yağmur hanımda kanıma giriyor :p bende sığ seviyorum aslında :p

5. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
  6. Meriç Selçuk

Meriç Selçuk

İsim:
    mericselcuk
    şimdi konularınıza baktımda yok siz baya baya samrışınız bu işe o tanktan o tanka ondan ona :) ben uymucam size sadece teknik bilgil alim ben sizden :)))))))))))

YMR_AY bunu beğendi.
  7. musa

musa

Yer:
    istanbul
    İsim:
    musa özdemir
    sığ tank candır :)
    en kısa zamanda atacağım resmide sende bir gör ona göre karar verirsin

8. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Bu cümleyi büyük harflerle yazın bir kenara :D Siz daha @veysel bey ve @basma tulumba ile tanışmadınız sanırım.

gokhantiknaz ve veysel bunu beğendi.
  9. Meriç Selçuk

Meriç Selçuk

İsim:
    mericselcuk
    sizde canlı kaya çok sanki onu gözlemledim evin altından okyanusmu geçiyor :)

10. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Hangi kurulumdakini söylüyorsunuz? Şu ankilerde çok kaya yok.Birinde büyük fiji kaya var.Angel tankında baya var ama dekor gereği öyle oldu.Ancak doldurabildim köşeyi.

11. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
  12. Meriç Selçuk

Meriç Selçuk

İsim:
    mericselcuk

Sayfayı Paylaş