1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Muhabbet Arkadaslar Bursalılara Tanışmak isterim

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde redsmart tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. redsmart

redsmart

Yer:
    bursa
    İsim:
    necmi
    Merhaba arkadaşlar, ben Bursa'dan Necmi. Tanışmak istedim sizlerle ve Bursalı arkadaşlarla.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 3 Temmuz 2015
    mehmetöz, burak ozu, veysel ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Özgür Cihan KISACIK

Özgür Cihan KISACIK

Yer:
    Balıkesir
    İsim:
    Özgür Cihan KISACIK
    Ah be arkadaş.. ha bursa ha balıkesir diyecez artık.burada da balıkesirli yok.şimdi sende bi tane bursalı bulamayacaksın muhtemelen.sen yeni mi başladın denize benim gibi...

redsmart bunu beğendi.
  3. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Merhabalar Necmi Bey
    Bursa' da sık görüştüğümüz (şu sıralar olamasa da :) ) bir grup arkadaşımız var.Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.Genelde cumartesi günleri esnaf bir arkadaşımızın mekanında buluşuyoruz, müsait olur ve olursanız sizi de bekleriz.

mehmetöz ve redsmart bunu beğendi.
  4. redsmart

redsmart

Yer:
    bursa
    İsim:
    necmi

5. redsmart

redsmart

Yer:
    bursa
    İsim:
    necmi
    Tabi bende sizlerle tanışmak isterim haber verirseniz mücahit olursam neden olmasın memnun olurum arkadaşım

6. mehmetöz

mehmetöz

Yer:
    BURSA
    İsim:
    mehmet özcan
    Merhaba Necmi bey bende Bursa dayım kurulu bir takım yok henüz çeşitli nedenlerden dolayı ertelemek zorunda kaldım.En kısa zamanda bende kuruluma başlayacağım Allah nasip ederse.Müsait olduğumuz zaman görüşürüz kaygısız olmasın iyi günler dilerim.

Sayfayı Paylaş