1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhabalar

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Ozan_G tarafından 18 Aralık 2016 başlatılmıştır.

1. Ozan_G

Ozan_G

İsim:
    Ozan Guler
    Merhabalar,

Öncelikle çok değerli bilgilere ulaştığım bu topluluğa katılmaktan mutluyum.

3 gün önce kurulumunu yaptığım Nano akvaryuma, gün itibariyle canlı kayalarımı ekledim, canlı eklemek için kendime 20 gün hedef koydum, buradan edindiğim bilgilerle su değerlerimi test ediyor olacağım.

Akvaryumu hazır set olarak aldım, Denenerle 30 lt Nano Cube.

Çok faydası olacağına inandığım fikir ve önerilerinizi almaktan mutluluk duyarım.

Saygılarımla

Ozan
    IMG_0384.JPG IMG_0383.JPG

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 19 Aralık 2016
    Pennywise, veysel ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  2. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Hoşgeldiniz. Gün sayısından ziyade akvaryumunuza göre hareket etmeniz daha doğru olur. Diatom sonrası yavaştan başlanır canlı girişine
    .

Ozan_G bunu beğendi.
  3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hayırlı olsun, öncelikle tuz ölçeri kalibre ettiniz mi? Genelde eksik ölçerler. Ayrıca devamlı tuzlu su içinde tutmayın çabuk bozuluyor, tuzluluğu ölçtükten sonra tatlı su ile yıkayıp kenara kaldırın. Arada bir mutlaka
    kalibresini kontrol edin. En önemli unsur tuzluluk.

Diyatom başlayıp temizlik ekibi girilip tank bir ayı devirinceye kadar balık girmenizi tavsiye etmem. Kolay tür sağlam mercanlar girilebilir.

Ozan_G bunu beğendi.
  4. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Kaya miktarı biraz fazla mı olmuş acaba.
    Hayırlı olsun kurulumunuz. Sağlıkla besleyin

Ozan_G bunu beğendi.
  5. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Levent abiye katılıyorum. Kayalar büyük gelmiş biraz. Daha ufak parçalarla güzel bir dizayn yaparak daha iyi bir görsellik sağlanabilir. Şık bir akvaryum olacak hayırlı olsun.

Metin Avcıoğlu

Ozan_G bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş