1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde tarkaner tarafından 12 Aralık 2020 başlatılmıştır.

1. tarkaner

tarkaner

İsim:
    Tarkan
    Uzun yıllar önce başladığım bu hobiye emekli olunca yeniden başlamak istedim.

Adım Tarkan, 52 yaşındayım. Mühendisim. İstanbul da ikamet ediyorum.

Deniz akvaryumuna çok heves ettim ama maliyetleri nedeni ile vazgeçtim. Şimdi tropikal bir akvaryum düşünüyorum. Şöyle renkli ve hareketli neonlar, asil melekler veya tüm önerilerinize açığım.

Saygılar sunuyorum.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Montimahir, Pennywise ve veysel bunu beğendi.
  2. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Tropikal keyiflidir, bitkiyle desteklerseniz ve yavru alacağım demezseniz neon, kardinal neon, ember tetra, transgenetik tetra keyifli ve renkli bir biyotıp oluşturur. Ebatlar önemli tabi. Kum önemli dekorasyon ve filtreleme önemli.

veysel ve tarkaner bunu beğendi.
  3. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Hoş geldiniz. Karşısında saatlerce oturabileceğiniz bir akvaryum emekliliğinize keyif katacaktır. Levent bey' in de dediği gibi türleri belirledikten sonra yer/ölçüler ve gerekli ekipmanları araştırarak kuruluma geçebilirsiniz. Deniz akvaryumu hobisi ülkemizde şu anda pek tercih edilebilir konumda değil, gerek fiyatlar gerekse ithalatların olmaması çoğu hobicinin bütçesini zorluyor.

Pennywise, veysel ve tarkaner bunu beğendi.
  4. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Bugün bir hammer coralın tek kafasının 250₺den satıldığını ve hemen kapışıldığını görünce biraz uzak durmam gerektiğini bir kes daha anladım.

Montimahir bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş