1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba ve tavsiyenizi istiyorum.

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde ataysemerci tarafından 12 Şubat 2018 başlatılmıştır.

1. ataysemerci

ataysemerci

İsim:
    Atay
    Herkese merhaba.
    Yaklaşık 1 aydır deniz akvaryumları üzerine araştırma yapıyorum. (Dönüp baktığımda hiç bir şey bilmediğimi görüyorum.)
    Öncelikle böyle bir ortamı oluşturan, görüş ve tavsiyelerde bulunan herkese teşekkür ederim.
    İstanbul - Bağcılar’da ikamet ediyorum.
    Neredeyse hemen tüm nano akvaryum kurulumlarını okudum. İlk tavsiyelerin de daha büyük en azından 150-200 lt. üzerinde bir akvaryum olması yönünde olacağına eminim. Nano kuranların sebeplerini ben de taşıyorum... Umarım gönlüme göre bir akvaryum kurabilir ve canlıları ki hepsi birer aile bireyi olacak, sağlıkla yaşatabilirim.
    Sizlerden istediğim birinci tavsiye; hemen tüm sıralamalarda yer alan aio bir cihaz: linkini aşağıda paylaşacağım sistem malesef Türkiye’de yok, çalışıp çalışmayacağı ile ilgili amazon’a sordum fakat bir yanıt gelmedi... Bilgileriniz ışığında yardımcı olursanız sevinirim.
    Çok teşekkürler.
    https://coralifeproducts.com/Files/Product/manual-cor-ledbiocube32-15662.pdf

2. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Ürün hoş, açıklamalar çok iyi, PAR değerlerine kadar veriyorlar. Ancak Amerika menşeili ürün 120V standartlarındadır. Transformatör ile uzun süre Tunze PS kullanmıştım ama bu set hakkında üretici ile irtibata geçmek en garantili yol. Alternatif setler araştırılabilir.

ataysemerci bunu beğendi.
  3. ataysemerci

ataysemerci

İsim:
    Atay
    Yorum için çok teşekkür ederim, fiyat olarak da çok uygun.

Sayfayı Paylaş