1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merak İle Beklenen 6x24 watt T5 Armatür

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde murer tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    Murat abi bu Dıy değil bence vitrinlik bir armatür.ben bu kadar güzel bir armatürü hazır görmedim dersem yalan olmaz inanın.İnanılmaz işler bunlar,yüzüm daha fazla kızarmadan ben pratik işlere dönsem iyi olur.super:gifsuper:gif

murer bunu beğendi.
  2. malemdar

malemdar

İsim:
    Murat soyu
    Gördüğüm en güzel kendin yap armatür bu açık söyliyim.Vitrine koysan yeridir.Tebrik ederim Murat bey sizi helal olsun.

murer bunu beğendi.
  3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Teşekkür ederim, Murat bey.

Yeni kurulumumda herşeyin en iyisini yapmaya çalışıyorum, hayırlı olur İnşallah.

4. görkemtemel

görkemtemel

Abi gözlerime inanamadım :) Ayakta alkışlıyorum helal olsun:)

murer bunu beğendi.
  5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Teşekkür ederim Görkem.

Sen yaşıyormusun, ne sesin çıkıyor, ne soluğun?:)

6. görkemtemel

görkemtemel

Abi portaldan çok uzak kaldım ya , müziği ve okulu bir düzene soktum :) Artık bende kısmetse yavaş yavaş kücük bişeyler kurucam ,kışa filanda büyütücem tankı :) Armatürünü gerçekten çok beğendim abi ellerine sağlık , tankınında harika olacağına eminim merakla bekliyorum abi.

7. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Hayırlısı olsun, fazla bekletmezsin bizi sanırım.

8. lades

lades

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Cem Tunç
    Murat kardeş 10 numara bir çalışma olmuş gerçekten tebrikler. Fanlar devreye ne zaman nasıl giriyorlar onu merak ettim.

9. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Zaman saatlerin biri, iki floresanı yakıp söndürüyor, ikicisi ise dört floresanı yakıp söndürüyor. İlk zaman saati, iki floresan ile birlikte fanlarada hükmediyor.

10. lades

lades

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Cem Tunç
    Bir tane dijital termostat alıp fanları onunla kumanda etsen daha iyi olur bence. Farklı markalar var.

11. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Buda güzel fikir Cem, İnşallah birdahaki sefere....

12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ön tiyo vereyim armatür çabası içinde olan arkadaşlara. Armatür yapmadan önce biraz sabırlı olun çok değil bir iki gün bekleyin ve bir ülkede hobiye katkı daha nasıl yapılabilir sorgulayın. Tüm Portal imzalı çalışmalara bir yenisi eklenecek. Hobiyi ucuzlatmak değil sadece amaç uçurmak, şişirmek ve patlatmak. Az buçuk tanırsınız boşa gazel okumam...balıkcım:

Her eve profesyonel akvaryum armatürü 'Sosyete Murat imzalı olarak ' Portal Armatür çok yakında sinemalarda....

murer ve fth-94 bunu beğendi.
  13. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Temel abi bilgi sızdırma :F

Arkadaşlar evet bekleyin. Size çok uygun ve çok kullanışlı uzay mekiği gibi bir armatür hazırlıyor Murat abi. Sakın bu çalışmayı görmeden gidip armatür almaya kalkmayın. Hopar, Ati filan boş armatürler bunlar. Bizimki gelsin görün bir siz.

Temel abi profosyonelce dıy yapımlara milyarlarca lira harcadınız-harcadık. Ama bir logomuzu bastırmamız gerekli. Çok fazla maaliyeti tutmaz gibime geliyor. Onlarca profosyonelce dıy yapımlar mevcut. Armatüründen tutun ps'sine kadar. Murat abide söylemişti bu logo işini. Bencede çok gerekli.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  14. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli
    Bekliyoz dörtgözle :)

15. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Bu hafta sonu bitirmeyi planlıyorum, tüm malzemeler teminine çok az zaman kaldı.

Proje (Courageous) Özkan YÜREKLİ kardeşime ait, bende biraz geliştirip, biraz süsledim açıkcası.
    Portalda armatür sıkıntısı çeken arkadaşlarımız kalmaması adına, paylaşım tüm detayları ve malzeme teminine kadar açıklanacak olup, beğeninize sunulacaktır.

Sevgiler....

Erman Pehlivan bunu beğendi.
  16. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli
    Estağfurlah abi, biz kim proje kim:D
    Sizden birşeyler öğrendik yaptık, ama senin projelerin görsel olarakta işlevsel olarakta çok güzel. Forumdaki arkadaşların çok işini görüçektir. Ellerin dert görmsin. Bütün forum adına teşekürü borç biliyorum...

murer bunu beğendi.
  17. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Senin yaptıkların taktire şayan Özkan, en çok hoşuma giden ise su takviye sistemim, söylenecek hiç bir şey yok, takdirden başka.

18. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Armaturde parmagin oldugunu bilmiyordum Ozkan kusura bakma. Tesekkurler sana da. Bu kadar fazla mutavazi olup bayiltmayin bizi ne olur.:D

19. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Murat abi seni şiddetle kınıyorum. :F Benim armatürü askıya al abi, sen şu eteğindeki taşları bi dök hele, sonra devam edersin benimkine. :) Ayrıca farklı bir konudan devam edelim burda karışmış konular ne dersiniz?

20. erdnc83

erdnc83

İsim:
    Erdinç Çelikok
    izninizle abi diye hitap etmek isterim çalışmanız gerçekten süper olmuş bende hazır plastık kapağımı modifiye ede ede bihal olmuştum sizin çalışmanızdan sonra kendım yenisini yapmayı kafama koydum bide su zaman saati işini bağlamayı bi kavrayabilsem

murer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş