1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Mavi Prenseslerde cinsiyet ayırımı... Yardım Lütfen...

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde MaSSaCRe tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. MaSSaCRe

MaSSaCRe

İsim:
    Yasin Yıldırım
    Arkadaşlar şimdiden teşekkur ediyorm benim 5 tane mavi prensesim var 1'inin agzinda yavru var birinin erkek olduguna eminim ama diger 3 ünün tam bilmiyorm . Vede dişi ağzındaki yavruları diğerlernden kaçarken döküyormu tam anlamadm ama kaçarken solungaçlarından beyaz beyaz yumurta gibi bişeyler düşüyo bugn 4 tanesini gozlemleyebildim ve dierleri hemen yiyor sizinde fikrinizi almak istedim balıklarımın fotoğrafları bunlar teşekkur ederm yardımlarınız için...

1)Hzl ve cretsiz Resim Ykleme Sitesi - hizliresimyukle.com
    2)Hzl ve cretsiz Resim Ykleme Sitesi - hizliresimyukle.com
    3)Hzl ve cretsiz Resim Ykleme Sitesi - hizliresimyukle.com
    4)Hzl ve cretsiz Resim Ykleme Sitesi - hizliresimyukle.com

Evt bunlar arkadaşlar balıklarımn 4 tanesi. Diğerinin ağzı dolu vede 2. resimdeki balığın ağzı dolu degil o anlık oyle çıkmış. 3. dede 4 5 tane nokta var ne diyosunuz teşekkur ederm şimdiden tekrar...

2. selçuk3104

selçuk3104

İsim:
    selçuk arslan
    Cevap: Mavi Prenseslerde cinsiyet ayırımı... Yardım Lütfen...

Yasin kardeşim bence son iki resimdekiler dişi.Benim dişi mavi prenseslerde ve portakallardada noktalar var.Ama üstadlarımızın yorumları daha değerli olacaktır.Bende yunuslarımın cinslerinden şüphelendiğim için yeni konu açtım.Yunus olsalardı hiç bir yorum yapamazdım çok değişiyor hareketleri.Ama mavi sarı portakal kolay anlaşılıyor.

3. atalay

atalay

İsim:
    ramazan atalay
    Cevap: Mavi Prenseslerde cinsiyet ayırımı... Yardım Lütfen...

yasin kardeşim bence ilk resimde ki kesin erkek ikincideki dişi saten azında yavru var ama son iki resim deki balıkların cinsiyeti belli deil ama anüsünü cekip gönderirsen bişiyler söyleye bilirim. sen kendinde bakabilirsin erkegi bir eline al anlayamadıgınıda eline al anüslerini kıyasla o zaman anlaya bilirsin .......

4. lonelypover

lonelypover

İsim:
    Tuğrul Ündücü
    arkadaslar balıklarımn cinsiyeti nedir ve dısı varsa agznda yumurta varmıdır yardımcı olurmusunuz birde balığım tekinde suratında yaralar var sebebleri nelerdir tedavısı nasıl olur yardımcı olurmusunuz lütfen

Ekli Dosyalar:

5. BORAN

BORAN

İsim:
    boran
    o ağızdakiler yara değil çiflesme döneminde sarı prenseslerin ağzı morarır dostum

Sayfayı Paylaş