1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

mavi prenses ve beyaz prenses çiftleşmesi :D

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde ahmet ahmet tarafından 22 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. ahmet ahmet

ahmet ahmet

İsim:
    ahmet özbilgin
    selamlar dostlarım .yaklasık 5 yıldır balık beslıyorum ,suan elımde (6 mavi p) (2 beyaz p) (2sarı p) var balık boyutlarım suan 10 cm cıvarında .olaya geleyım mavi prenses büyük dişiyle çiftlesti ve büyük dişi suan agzında yumurta var.1gün sonra ise baskın mavi erkek ile baskın beyaz süper dişi çiftlesti suan beyaz prensesın agzında yumurtalar var acaba beyazp ve mavi p çiftleşmesinden cıkan yavrular papağan balıgına benzermı yaşayan bilen varsa cok heycanlandım yorumunu beklıyorum . sağlıcakla iyi forumlar

2. Okurt

Okurt

Yer:
    Çanakkale
    Büyük olasılıkla olmaz, afrika türlerinde bu tür bir olay duymadım. Ya yumurtalar hiç döllenmez ya da ikisi arası melez bireyler çıkar. Büyük olasılıkla bu ikisi çok yakın türler olduğu için melez olacaklar.

3. Moliro

Moliro

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Cengiz
    turkuaz prenses çıkar ;)

4. ahmet ahmet

ahmet ahmet

İsim:
    ahmet özbilgin
    2 gün önce gördüm ağzında yavru olduğunu yavruları ne zaman almalıyım acaba ? cevap için tşk :D yavru aldığım zaman full hd video ve 1080p fotoları foruma yukleyeceğim

Düzenleme: 22 Ağustos 2017
  5. gorkembora

gorkembora

Yer:
    Kocaeli
    İsim:
    Bora
    Mavi+Beyaz prenses hmmmm walla kafalı yunus bile çıkabilir bunlardan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş