1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Malawi Balık Seçimi

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde batmaz tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. batmaz

batmaz

Arkadaşlar Almanyadan malawi balık siparişi vermek istiyorum Aulonocara familiasindan olcağı kesin ama tam olarak hangi türleri getirteceğime karar veremiyorum.İstiyorum ki ülkemizde nadir olan türleri seçeyim ki onlarin üretimini yaparaktan az da olsa bir katkım olsun akvaryum severlere.
    Favori balıklarım:
    Aulonocara stuartgranti Ngara 8 - 10
    Aulonocara steveni Usisya 8 - 10
    Aulonocara steveni blue neon 7 - 10
    Aulonocara spec. red roterKaiser
    Aulonocara spec. Fire Fish 8 - 10
    Aulonocara Maleri Maleri 8 - 10
    Aulonocara jacobfreibergi Otter 8 - 10
    Aulonocara hansbaenschi red flash 8 - 10
    İsteyenler resimlerin www.canlibitki.com adresinden almanya malawi kısmından 13.16.24.25.26.sayfalarından ulaşabilirler.
    Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...saygılarımla.

2. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Aulonocara stuartgranti "Ngara Flametail"

Aulonocara steveni "Usisya-Flavescent"

Aulonocara steveni blue neon

Favorilerinizden olan bunlar gerçekten güzeller. Ancak benim önerim daha farklı türler olacak ;)

Aulonocara Lwanda

Aulonocara jacobfreibergi (Undu Reef)

Getirtmek istediğiniz farkı imparatorların umarım dişilerinide alacaksınız. Ancak aynı akvaryumda olmaları türlerin kırılmasına ve saflığını kaybedip değerini yitirmesine neden olabilir. Buna dikkat edin derim.

Saygılar.

3. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Murat abi,getireceğin türleri hiç duymadım.Yanlış değilsem genelde hepsi imparator.8 tür var,bu balıkları kaç akvaryuma koyacaksın.Türker'in söylediği gibi melezlenme olabilir.Ama getirtirsen ve bunlardan yavru alırsan malavi piyasası birazda genişleyecek.

Yaz ayları için benimde Polit,flavus ve afra cobeu projelerim var.

Sayfayı Paylaş