1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lepistesin Şişen Gözü

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde lepistes tarafından 20 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Lepistesin Şişen Gözü

Türkiyenin en güzel lepistesleri artık yok öylemi :(
    diyecek hiçbirşeyim yok Muhammed balıkların benim için alalade balıklar değildi akvaryumumdaki tüm balıklar ölse bu kadar üzülemezdim.

2. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Lepistesin Şişen Gözü

Fazla üzülme Emrah kardeşim diğer akvaryumdakiler sağlam asıl begendiklerin. Ama onlarıda başkasına vermeyi düşünüyorum o kadar balığın vebalini aldıktan sonra devam edemeyeceğim gibi ağla:gif

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Lepistesin ^i_en Gözü

Kim hata yapmiyor ki Muhammed ? Belki sana tuhaf gelecek ama bazen hobiye ilgiyi arttırıyor bu olaylar. Bu güne kadar aldığın yavrunun haddi hesabı yoktur kaç genç hobicide balıkların vardır kimbilir ? Olan bir hatada kayıp yaşamanda normal karşılanmalıdır, özellikle sen normal karşılamalısın.

4. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Lepistesin Şişen Gözü

Bilemiyorum abi, o kadar balığın vebalini almak ağır geliyor bana. Dün gece inanasım gelmiyodu bir rüya bu diyordum. Elimi vurmadım ölüleri bile çıkartmadım. Belki tekrar yaşarlar diye çak:gif . Sabah kalktığımda akvaryuma bakmadan evden kaçarcasına işe gittim. Telefon açtım akvaryumu boşaldın akşam gelip götürücem evden güzel bir dırça yedim akvaryum bir yere gitmiyor tekrar eski haline gecelek. Bunca gündür akvaryum yüzünden defalarca tartıştışıyorduk. Onlarda demekki seviyormuş. Bakalım akşam eve gidince durum netleşecek.

5. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Lepistesin Şişen Gözü

Abi akvaryumun sende kalmalı ve yine Emrah Abi'nin dediği gibi Türkiye'nin en güzel lepisteslerini üretmeye devam edeceksin. Daha bana lepistes yollayacan unutma :) Tekrar geçmiş olsun. ALLAH yardımcımız olsun.

Saygılar...

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Lepistesin Şişen Gözü

İşte varya bu şekilde toplu ölüm oldummu elime keseri alıp bütün akvaryumları darmaduman edesim geliyor. montz: Hatta bir keresinde bunu içinde balıklarla beraber yaptımda. montz:

Muhammed inan ne diyeceğimi bilemiyorum. Bu gibi olaylar çokça başıma geldiğinden seni en iyi anlayabilenlerden biriside benim. :(

Büyük geçmiş olsun. Zor ama ne yapalım.Ama kalan sağlarla yola devam. ;)

7. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Lepistesin Şişen Gözü

Olcay abi senin ne kadar balık kaybettiğini biliyorum. Ama bak hala aramızdasın ve hala hobiyi sürdürmektesin. Hem de maşallah yeni yavrucuklarınla... :)

8. Nurullah Gngr

Nurullah Gngr

İsim:
    Nurullah
    Abiler Acil yardım benım Lepistesin tek gözü davul gibi oldu moly balığımında tek gözü hafif karardı neden olabilir lepistes dişi çok şüpeliyim acil yardım ederseniz sevinirim

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş