1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lepistes yamuk yüzüyor.

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde Ömer M tarafından 21 Mart 2017 başlatılmıştır.

1. Ömer M

Ömer M

İsim:
    Ömer M
    Selamlar.
    Dışarıdan okumakla tecrübe kazanilmadigini anlayıp kayıt olmaya karar verdim.

Yaklaşık 4 aydır akvaryum sahibiyim ve Lepistes türü dışında balık sahibi olmadım. Aldığım bir çok balık maalesef öldü. Bazıları doğurdu ve tecrübesizliğimiz gereği yavruları da kaybettik.

En son ise böyle bişey oldu. Yüzme yetisini kaybetmesi ile başladı herşey. Akvaryumda üç beş kulaç atıp yoruluyor ve dibe celsiz bir şekilde çöküyordu. Ayrı bir fanusa alıp ilacladik durduk. Lakin gün geçtikçe yamulmaya başladı.

Dibe çöküşünün önünü aldik, biraz cana da geldi ama felç geçirmiş gibi daire cizer gibi yüzmeye başladı. Ne yapacağız bilemiyorum. Ölse kurtulacak ve çilesi bitecek diye umuyoruz lakin kurtulma şansı da varsa tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Görselden bir şey anlaşılmıyor hocam ancak yan yatıyorsa büyük ihtimalle balığınız can verecektir.

Nadir bunu beğendi.
  3. Ömer M

Ömer M

İsim:
    Ömer M
    Yeni görseli paylaşıyorum. Umarım iyi haberler verirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş