1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lale Akvaryum Market

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde fdinler tarafından 5 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. fdinler

fdinler

Sevgili Akvaristler, sizlere açılış hazırlıklarını yapmakta olduğumuz yeni yerimizin tanıtımını yapmak istiyorum.

Uzun yıllardır hobici olarak sürdürmekte olduğum akvaryum hobisinde, bu işe çok uygun olduğunu düşündüğüm bir mekanın karşımıza çıkması üzerine profesyonelliğe geçiş yapmış bulunmaktayız.

Yerimiz bana göre İstanbul için çok merkezi sayılabilecek Davutpaşadadır. Davutpaşa metro istasyonuna 200 metre mesafede, anayola cephelidir. Önünden minibüs ve otobüs hattı geçmektedir. Davutpaşa Zeytinburnu"na bağlı olmakla birlikte aslında Zeytinburnu sınırında kalmakta, Bakırköy, Bahçelievler, Güngören, Bağcılar, Esenler, Topkapı, Fatih, Aksaray vs. bölgelere 10-20 dakikalık mesafede, metrobüs,tramvay ve metro aktarma kanallarıyla kolaylıkla gelinebicek bir yerdedir.

Yerimiz 500 m2. büyüklüğünde, 9.5 m. genişliğinde, 55 metre uzunluğunda, kesintisiz düz bir alandır. Şu anda son hazırlıklar devam etmekte olup hesapta olmayan aksilikler olmazsa 15 Mayıs tarihine kadar hazırlanabileceğini tahmin ediyorum.

Aslında yerimiz büyüklük olarak Akvaryumun yanı sıra diğer pet gruplarınıda yapmaya çok uygun olduğu halde ve bu konuda ithalatcı firmalar tarafından teşvik edilmesine rağmen bu işi tam hakkıyla yapabilmek için akvaryumdan başka bir grupla ilgilenmeme kararı aldım. Ancak hedefimiz akvaryum hobisinde mümkün olanın en iyisini yapabilmektir. Canlı çeşidi olarak ilk beslenebilecek balıklardan ( canlı doğuran, japon balıkları vs.) nadir amerikan cichlidlerine-discuslara, L serisi nadir vatozlardan, Malawi-Tanganyika cichlidlerine, Deniz balıklarına ve mercanlarına kadar geniş bir yelpaze içinde olacakdır. Bunun yanında bir hobicinin ihtiyacı olabilecek her tür malzemeyide bulundurmayı çalışacağız. Her ne kadar yapmak istediklerimiz bunlar olsada tabiki bunların tamamını yapabilmek için bir miktar zamana ihtiyacımız olacakdır. Bu konuda olabilecek aksaklıklar için daha şimdiden hoşgürü ve desteklerinize sığınıyorum.

Akvaryum marketimizde yapacağımız sıcak satışın yanısıra aynı zamanda E.Ticaret sitemizide faaliyete geçirmeyi planlıyoruz. Lale petsanal alışveriş sitemizdir. Her ne kadar E.Ticaret sitemiz henüz hazır olmasada, ziyaret edip üye olarak bize desteklerinizi talep ediyorum.

Her konuda tavsiye, eleştiri, istek ve yorumlarınıza açığım.

Şimdi sizlere hazırlıkları devam eden akvaryum marketimizin resimlerini sunuyorum. İlerleyen zamanda gelişmeleri tekrar aktarağım.

Saygılarımla.

Şov tanklarımızdan bazıları

Burası müşterilerimizin istirahatine ayırdığımız bölüm, ben buraya hoşmekan demeye karar verdim. İşte hoşmekanın resimleri.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 14 Mayıs 2016
  2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Fatih bey öncelikle hoşgeldiniz çalışmanız gerçekten muazzam, yaptığı işi en iyi yapan olabilmek için sadece akvaryum üzerine çalışmanız gerçekten taktire şayan saygılarımla

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Fatih bey öncelikle ricamızı kırmadığınız için teşekkür ederiz. Resimlerdende anlaşıldığı gibi daha şimdiden bu kadar cezbeder bir hali varken bitmiş halini düşünemiyorum bile ama çok güzel olacağına şüphem yok.. Kimsenin ordan çıkmak isteyeceğini zannetmiyorum o yüzden cafe tarzı bir yerde şimdiden hazırlayın derim ben size :) Alış veriş yapar biraz dinlenir çayımızı içer alış verişe devam ederiz :)

Bu çalışmanızdan dolayı sizi tekrar tebrik eder ve başarılar dilerim.. Böyle güzel bir yapılanmaya canı gönülden destek olacağımıza şüpheniz olmasın..

Saygılar

4. Kadr1maN

Kadr1maN

Harika gerçekten. Bittiğinde ağzımız açık kalacağa benziyor. Tam düşlediğim gibi bir yer. Kolay gelsin Fatih bey :helalolsun:

5. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Sonunda Hakan Abi'nin (Yaşar Hakan Karataş) bahsettiği o devasa akvaryum dünyasının ilk karelerini görmüş olduk... Hakan Abi hem mekanı hem de Fatih bey'in bu konudaki azmini öve öve bitirememişti...

Fatih Bey ellerinize, emeklerinize sağlık... İnşallah en kısa süre açılışı yaparsınız da bizler de gelip yerinde ziyaret etmiş oluruz...

6. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Cafe konusunda Volkan Abi ile hemfikirim.Portal toplantılarını bile orada yapabiliriz yani dikkat:
    Elinize,kolunuza,aklınıza,cebinize sağlık.Yakında bizzat görüşmek üzere...

7. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Fatih bey çalışmalarınızı canı gönülden tebrik ederim. Gerçekten muazzam bir güzellik ortaya çıkacak. Çalışmalarınızın devamında sizlere başarılar dilerim.

8. fuat18

fuat18

fatih bey gerçektende çok güzel olmuş şimdiden tebrik ederim ayrıca bütün akvaristlere hayırlı olsun saygılar

9. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Fatih bey şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Allah cc. nasip ederse birgün portal ailesi olarak ziyarette bulunur,alışveriş yapar ve hoşmekanınızda bir çayınızı içeriz.

10. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Fatih Bey ALLAH utandırmasın. İnşallah herşey planladığınız gibi olur. Akvaryum hobisi için böyle büyük uğraşların verildiğini görmek ne güzel. Tekrar hayırlı uğurlu olsun.

Saygılar...

11. fdinler

fdinler

Saygıdeğer akvarist dostlarım, iyi dilekleriniz ve bana kuvvet veren sözleriniz için canı gönülden teşekkür ediyorum.

Saygılarımla

Fatih DİNLER

12. stablizer

stablizer

Bu kadar büyük alanda sadece su altı canlıları üzerine bir işletme kurmak yürek isteyen bir iş.Sizi tanımıyorum(inşallah ileride alış verişler esnasında tanışırız)ama bir işletmeci olduğunu kadar bir akvarist olduğunuzu tahmin ediyorum.Allah(cc) utandırmasın yolunuzu açık etsin.Hepimiz adına hayırlı olması dileğiyle.Başarılar...

13. taygun

taygun Guest

Fatih Bey,

Merhaba. Çalışmalarınızı takdir ediyor ve destekliyorum. artık bundan sonra Eminönü'ne geldiğimizde bir de Zeytinburnu'na da gidecek demek. :)

Sağlıcakla kalın.

14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Fatih Bey selamlar,

Yeni açılan akvaryum mağazanız hayırlı uğurlu olsun. Görünümüne bakılırsa muhteşem bir yer olacak. Umarım tüm akvaristlere hitap eden huzur ve güven dolu bir yer olur. Girişiminiz için kutlarım.

Saygılar...

15. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Abi , tek kelimeyle muhteşem diyebilirim.Ben de Güngörendeyim.Yakın zamanda uğrarım inşallah.

Elinize,emeğinize sağlık. İnşallah güzel işler çıkartırsınız.

Şimdiden hayırlı satışlar dilerim.

16. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Fatih bey,aramıza hoşgeldiniz.

Şunu söylemeden geçemiyecem,taktire şayan bi mekan açmıssınız.İnşallah ALLAH(cc)gönlünüze göre verir.

İstanbul'a geldiğimde kesin gelirim.

17. wildmalawi

wildmalawi

Fatih bey şimdiden çok güzel duruyor ,bitmiş halini merak ediyorum bittiğinde ziyaretinize geleceğim inanın

18. fdinler

fdinler

Günlerdir resim ekleyemiyorum, artık sona yaklaştık. Buyrun, iyi seyirler.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 14 Mayıs 2016
  19. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Mükemmel olmuş Fatih Bey... :helalolsun: Ellerinize, emeklerinize sağlık... :cicek:

İnşallah en kısa sürede arkadaşlar ile Lale Akvaryum'a bir ziyaret yaparız... Bu kadar büyük bir akvaryumcuyu gezdikten sonra kafede çay içerek tatlı yorgunluğumuzu gidermek ekstra keyif verecektir, buna eminim... :)

20. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI
    Fatih Bey açık adresi alabilirsek sevinirim. En kısa sürede Volkan ile bir organizasyon yapıp ortamı görmeye ve bir iki eksiğimizi tamamlamaya geleceğiz.

Sayfayı Paylaş