1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Komple Satılık Akvaryum

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde ugur1984 tarafından 23 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. ugur1984

ugur1984

İsim:
    Ugur canbaz
    Yeni konu oluşturamadım arkadas akvaryumu satıyor canlılar dahil

Sent from my iPhone using Tapatalk

Canlılar:
    1 Adet FoxFace1 Adet Zebrasoma Xanthurum1 Adet Sailfin Tang4 Adet Palyaço1 Adet Kestane, 1 Adet Yengeç , 2 Adet Yıldız, 8 Adet ConchEkipman:
    140 x 60 x 60 Sump sistemli akvaryumAqua Medic 2 x 150w Ocean Light ArmatürAqua Science 2 x 50w ArmatürSchuran Protein SkimmerHeizer 250w Metal ısıtıcıTunze 7095 Multicontroller 2 Adet Dalga Motoru2 Adet Reaktör1 Adet MotorKaya, Kum, Mercan10 Kg. Deniz Tuzu1 Kutu Lipofan İlaçPhytoPlan1 Kutu Raises Carbonate Alkalinity1 Kutu New Life Spectrum Yem1 Şişe Bacteria Feeder

*** Komple Satılacaktır.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 29 Ekim 2015
  2. w_man85

w_man85

İsim:
    yunus emre
    Benim görmedim fiyat mı yazmıyor acaba

3. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Yer neresi ?
    Purple tang fiyatı nedir?

4. Cuneytk

Cuneytk

Merhaba akvaryumu satma sebebim evimdeki yer sıkıntısından dolayı. Aklımdan geçen rakam 3.000TL civarı yer olarak Bursa / Balat

Arkadaslar Komple set için sizden gelecek tekliflere de açığım..

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 3 Kasım 2015
  5. Cuneytk

Cuneytk

Merhaba fiyati dusuruyorum komple herşey dahil 2.250tl vereceğim. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.
    Telefon numaram 0532 384 82 51

1 Adet purple Tang 4 Adet Palyaço1 Adet Kestane, 1 Adet Yengeç , 2 Adet Yıldız, 8 Adet ConchEkipman:
    140 x 60 x 60 Sump sistemli akvaryumAqua Medic 2 x 150w Ocean Light ArmatürAqua Science 2 x 50w ArmatürSchuran Protein SkimmerHeizer 250w Metal ısıtıcıTunze 7095 Multicontroller 2 Adet Dalga Motoru2 Adet Reaktör1 Adet MotorKaya, Kum, Mercan10 Kg. Deniz Tuzu1 Kutu Lipofan İlaçPhytoPlan1 Kutu Raises Carbonate Alkalinity1 Kutu New Life Spectrum Yem1 Şişe Bacteria Feeder

Düzenleme: 10 Kasım 2015
  6. Cuneytk

Cuneytk

Merhaba,
    Satışın aciliyeti kalmamıştır.
    Guncel komple set fiyatim 4.500TL dır. Bilgilerinize.

Sayfayı Paylaş