1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Koi havuz Yapımı

Başlığı 'Havuz ve Gölet Forumu' kategorisinde syucel tarafından 24 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. syucel

syucel

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Serdar Yücel
    Cevap: 4000 lt. Koi havuzu

Yaa belkide benim hayal gücüm fazla..:) O an için bana öyle gelmişti, belkide benzemiyordur.

2. syucel

syucel

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Serdar Yücel

Çaya her zaman beklerim.

SantaMonica peşin fiyatına 24 taksit yapsın alalım. :))))

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Ellerine sağlık teşekkürler. Orda bir yansıma var evet, hayal gücü yine devrede oluşuyla görüntü farklı gelebilir doğrudur. Fakat havuz ve ortam çatlatır adamı maşallah.:nazar:

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Temel abinin dediği gibi ortama laf yok. Fakat ben hala ninjaya benzetemedim. Demek farklı yaklaşımlar olabiliyor.

5. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Serdar bey konuyu daha önce okumuşum ama yorum yapamamıştım gayet güzel bir havuz olmuş tebrikler.

Benim sormak istediğim bir şey var suyun yeşermesi ve yosun problemini giderebildiniz mi giderildi ise nasıl başarılı olundu.
    Bunu sormamda ki sebep arkadaşımın evine gittim bu gün ve bahçede ortalam 10000 -15000 litre lik bir havuz vardı. ama yosun yapmasından ve suyun yeşil olmasından şikayetçiler nasıl çözüm bulunabilir diye araştırmaya girdim bende ?

Sayfayı Paylaş