1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kim Bu Onur G. HİTİT?

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Onur G. HİTİT tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Merhaba,

Adım Onur G. HİTİT. Tanıyanlar illa ki vardır. Pek çok forumda yazıp çizmişliğim oldu geçmişte. Son yıllarda ise forumları eledim ve sadece birkaç belli başlı forumda yazıp çiziyorum.

Aslında Akvaryum Portalı'yla ilk tanışmam (epey uzun zaman oldu) oldukça olaylı gerçekleşmişti. Ancak, geçen uzun zaman dilimi sonunda Akvaryum Portalı'nın oldukça saygın bir forum haline geldiğini gördüm. Bunda asla payım olamadı, ama emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

Kendimi kısaca tanıtayım. Bilecikliyim. Mesleğim, psikolojik danışma uzmanlığıdır. Evliyim.

Başlıca ilgi alanlarım; akvaryum hobisi, amatör balık avı, doğa fotoğrafçılığı, heavy metal müzik, kick boks, Türk tarihi ve Kızılderililerdir.

En büyük ilgi alanım akvaryum hobisidir. 1990'dan beri bu hobiyle uğraşıyorum. Pek çok su canlısını besledim, bazılarını ürettim. Akvaryum hobisinde en çok ilgimi çeken alanlar ise canlı doğuranlar, paludaryumlar, tetralar, sucul omurgasızlar ve yerel sucul canlılardır. Reklam olarak algılanmasın (link vermiyorum bundan dolayı) LKF'nin (Lepistes Kulübü Forumları) başındayım. Bunun dışında bir de YSHF (Yerel Sucul Hayat Forumları) projem var, ama bu tamamen kişisel bir çalışmadır.

Şu anda evimde 4 adet akvaryum var. Biri kurulum aşamasında sayılır. 240 lt'lik bir paludaryum (kurulum aşamasında), 30 lt'lik iki küçük akvaryum, bir de 50-60 lt'lik akvaryum var. Şu an beslediğim balıklar endler, lepistes, endler-lepistes melezleri, cüce vatoz, komando çöpçü ve molidir. Bunların dışında, çeşitli bitkiler ve çeşitli salyangozlar da mevcut akvaryumlarımda. Yıllardır, pek çok balık besledim. Malavisinden diskusuna, cüce Amerikan sihlidlerinden minik sazangillere, killifishten tetrasına ve meleğine kadar pek çok balık beslesem de her dönem en az bir adet canlı doğuran akvaryumum oldu.

Zaman içinde yeni ve eski akvaryum çalışmalarımın fotoğraflarını paylaşacağım. bilmediklerimi öğrenip, bildiklerimi ve tecrübelerimi paylaşacağım.

Hepinize saygılar sunarım, özellikle Temel Bey'e yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldiniz Onur Hocam,

Ne yazılabilir pek bu düşüncelerden sonra bilmiyorum ama geçmişte yaşanan her neyse sonrasında izlenen yol sizinki gibi olacaksa zaten kapımız herkese açıktır.

Emeğim olmadı diyorsunuz ama bence oldu. Kopyala yapıştır dediniz sabah akşam yeni güncel makaleler yazdık ve özgün içerik hazırladık. Kişilerden şikayet ettiniz zaman zaman bunlardan temizlendik, kısaca eleştiriler gaz verince portal olduk. :F

Forum seçiciliğinde paylaşıma layık görmeniz sevindirici ve umarım hep bu şekilde devam ederiz.

Keyifli paylaşımlar...

3. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Onur G. HİTİT

Onur bey tekrardan aramıza hoş geldiniz o zaman diyelim. Paylaşımlarınız ve katkınız için şimdiden teşekkürler. Bu arada benim memletde Bozüyük :heyo:

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Onur G. HİTİT

Onur bey aramıza hoşgeldiniz :cicek: Umarım hep beraber güzel ve keyifli paylaşımlar yaparız.

5. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Onur G. HİTİT

Eyvallah hocam, sağolun. "Kopyala-yapıştır" konusunda geçmişte epey bir yormuştum sizleri. :cicek: Bazen dikkat ediyorum, bizim sitede de buradan izinsiz ve kaynak göstermeden alıntılar yapılıyor, direkt siliyorum. bilmiyorum, belki abartılı davranıyorum, ama bu konuda gerçekten aşırı hassasım.

Aynı şeyleri diliyoruz hocam. Umarım paylaşımlar devamlı olur, ben hafiften başladım bile. :hepiniziseviyorum:

NOT: "Smiley"ler de on numaraymış doğrusu. :)

Mesut Bey, ben de Bozüyük'teyim zaten. Hatta Bozüyük'ten "YILLAR" soyadlı birkaç kişi tanıyorum. :basardim:

İsmail Bey, çok sağolun. ;)

6. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Onur G. HİTİT

Akraba çıkmayalım :F :F :F
    Kimileri tanıyorsunuz :heyo:

7. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Onur G. HİTİT

Adını bilmiyorum, ama soyadını bildiğim biri var. Sanırım Şeker Petrol'de çalışıyor, soyadı Yıllar.

8. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Onur G. HİTİT

Onur bey aramıza hoşgeldiniz. Umarım portalımızdan paylaşımlarınız ile, zaman içerisinde dahada keyif alırsınız.

Bizler aha: sevdirmeyede her zaman sizler ile devam edeceğiz.

9. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Onur G. HİTİT

Teşekkür ederim Murat Bey. Forumların amacı da bu olmalı zaten. em34:

10. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Onur bey hoşgeldiniz,
    Keyif dolu paylaşımlar dileklerimle.

11. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Onur G. HİTİT

Sağolun Serdar Bey, hoş buldum.

12. balıkosman

balıkosman

İsim:
    Osman Tuna
    Onur G. HİTİT

Hoşgeldiniz Onur Bey. :cicek:

13. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    Onur G. HİTİT

Merhabalar merhabalar. saygılar:gif Doğru yer evet.Ben pratik Ozan, dıy Yaparım bozarım. super:gif super:gif

14. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Onur G. HİTİT

:F :F :F :F :F :F :F

Hoşgeldiniz Onur bey.İyi forumlarr.Herkese dediğim gibi forumu seviceğinizden eminim demiyeceğim,biliyorsunuz zaten. :) burda:gif

15. taygun

taygun Guest

Onur G. HİTİT

Onur Bey,

Merhaba. Aramıza hoş geldiniz.

Dergi'deki yazınızı arada bir çıkarıp okurum.

Teşekkürler. :cicek:

16. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Onur G. HİTİT

Hoşgeldiniz hocam keyifli forumlar.

17. HeRo_57

HeRo_57

Onur G. HİTİT

Onur bey aramıza hoşgeldiniz. Umarım portalımızdan paylaşımlarınız ile, zaman içerisinde dahada keyif alırsınız.

18. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Onur G. HİTİT

Cümleten hoş bulduk arkadaşlar. Bu sıcak karşılama için hepinize çok teşekkür ederim.

Aradan çok uzun zaman geçti. Sizi burada görmek güzel hocam. :cicek:

19. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Onur G. HİTİT

Aramıza Hoşgeldiniz Onur bey, keyifli paylaşımlar.

20. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Onur G. HİTİT

Onur bey hoşgeldiniz.

Sayfayı Paylaş