1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kessil A360WE Tuna Blue Aydınlatma

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Tarık KÜÇÜK tarafından 16 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Eski Osmanlı yasaları güzelmiş hiç değişmesin...:D

Tarık KÜÇÜK bunu beğendi.
  2. Ned diyelim Tarık Bey; süper olmuş :) Ben söylemiştim çıkmış gümrükten diye. Gümrük memuru hobiciye destek olmuş demek lazım sanırım :)

Tarık KÜÇÜK bunu beğendi.
  3. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Hobiciye gerekli desteği ülke olarak sağlamak gerekli, bir hobi kolay devam ettirilmiyor :) Gelen paketle ilgili görüntüleri sizinle paylaşayım. Haftasonu misafirlerimiz olduğundan akvaryuma asamadım bugün yarın akvaryum üzerindeki etkisini de paylaşırım :)

Ekli Dosyalar:

emrah aytekin, cystein ve Alparslan bunu beğendi.
  4. MEHMET SEÇKİN

MEHMET SEÇKİN

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mehmet Seçkin GÖKBAY
    Güzel bir seçim Tarık bey güle güle kullanın,sanırım controller ı sipariş etmemişsiniz.

5. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Ben A160we 150 lira gümrük ödemiştim şans bu işler ukim de ki gümrükte filan sadece x-ray den geçiyor, bulunduğum şehrin gümrüğünde açılıp tekrar kontrol edildi bende ve adamlar 150 lira vergi çıkardı.

6. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Benim pakette de UKİM bantı çekilmişti açıp bakmışlar hatta lamba, ayağı, hediye olarak verdikleri firmanın etiketi, alkollü içecek soğutucusu ve MACNA fuar t-shirt'ü vardı. Şansıma denk geldi heralde 400 lira gider diyordum vergi için. Şimdi kalkıp Controller alsam o kesin takılır :D

7. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Bende controller ayak ve lamba vardı sadece nakliye hariç 383 dolar civarıydı sanırım şanslıymışsınız usps priority mail ile geldi sanırım onlar gözlerine daha çok çarpıyor ama tamamen sizin şansınız hayırlı olsun çok güzel bir ürün

8. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Teşekkürler iyi dilekleriniz için. Controller almadım ama ne gibi bir eksisi olabilir? Tek lambada Bir tek simülasyon ve alıştırma modu mu avantajı?

9. MEHMET SEÇKİN

MEHMET SEÇKİN

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mehmet Seçkin GÖKBAY
    Onsuz olmazmış desem çok mu abartmış olurum bilemem,bende daha 2 aya yakındır kullanıyorum ama neye ayarlarsanız öyle kalır,yani ya hep pik veya orta veya düşük gibi öylece kalır yani ışık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mlh bunu beğendi.
  10. mlh

mlh

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Melih Bulut
    Seçkin, pc veya akıllı telefondan yazılımla kontrol ediliyormu yoksa sadece kontol ünitesi ilemi haberleşiyor kessil lar.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. MEHMET SEÇKİN

MEHMET SEÇKİN

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mehmet Seçkin GÖKBAY
    Abicim sana ne farkeder controller,sen ap 700 almayacakmısın

mlh bunu beğendi.
  12. MEHMET SEÇKİN

MEHMET SEÇKİN

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mehmet Seçkin GÖKBAY
    Konu sahibinden öncelikle özür dilerim espri yapıp konuyu böldü gibi olduysam,ap 700 modeli wi fi controller ihtiyacı duymaksızın cep telden ulaşılabiliyor,diğer grup sadece controllerden diyebiliyorum yanlışım varsa düzeltiniz lütfen.

13. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Mehmet Bey lafı mı olur konu hepimizin konusu :) İlerleyen zamanlarda 1 adette Controller alırım artık :)

mlh bunu beğendi.
  14. Murat Keskin

Murat Keskin

İsim:
    Murat Keskin
    Abi biran once tanka takip izlenimlerinizi aktarinda bizde faydalanalim senden çok biz heyecanla bekliyoruz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mlh bunu beğendi.
  15. mlh

mlh

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Melih Bulut
    Benim tanka 3 tane a350we daha iyi olacak gibi sanki :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Dün gece lambayı bağladım, sadece goosneck boy olarak yetmedi ucuna goosneck adapter denen aparatı DIY yaptım bende o kadar para vermek yerine. Biraz daha geliştirmem gerekli idareten yaptım bakmayın ipli falan olmasına :D

Metal+LED
    IMG_15.jpg

Kessil:
    IMG_17.jpg
    IMG_16.jpg
    IMG_19.jpg
    IMG_1510.JPG

cystein, YMR_AY, cimlikaya ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  17. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    controller bildiğiniz gün simülasyonunu yapmanıza yarar şuan kullanmıyorsanız yukarıdaki kanalları iki hafta kadar baya bir kısık kullanmanız gerekiyor mercanlarınıza yazık olabilir.

18. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Murat Bey, aynı dediğiniz gibi ışık şiddetini yarıya getirmiştim öğlen yeniden fotoğraf çektim ilk fotoğraf yarım aydınlık ikinci fotoğraf tam güç ışık ve renkte. Ben bi fark göremedim bir de siz bakın :)

1- IMG_15133.jpg

2- IMG_151444.jpg

19. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Tarık Bey, siz yine de her ihtimale karşı düşürün örneğin %60 mavi %30 beyazla 1 hafta sonra da %70 mavi %40 beyaz yaparsınız zaten en son en iyi renk tonu için ideal olan bence %75 beyaz %100 mavi gibi böyle çok beyaz duruyor yine sizin zevkiniz, ayrıca lambayı iple bağlamayın da direk gooseneck takın böyle bana yakın gibi geldi adamlar da ona göre üretim yapmışlardır, sadece etrafa biraz daha ışık yayılacak o kadar

20. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Acemilik işte :D ipi söküp orjinal aparat gibi bişey yapacam o zaman daha yukarı çıkmış olacak. Renk oranlarını da dediğiniz gibi yaparım bende çok beyaz renk sevmiyorum loş ve mavimsi tercihim.

Sayfayı Paylaş