1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Karides için Akvaryum Yapımı

Başlığı 'Kendin Yap Genel Portal' kategorisinde Osman Burak tarafından 3 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Osman Burak

Osman Burak

İsim:
    Osman Burak Tavas
    Merhaba arkadaşlar foruma yeni kayıt oldum.Bu ilk konum ve mesajım.Ben karides üretiyordum taki izmire taşınasıya kadar ama şimdi tekrar bu işe başlıyorum.Çifthane akvaryum yapacağım.Mobilyamı şuan yaptırıyorum fakat akvaryuma daha başlamadım,başlar başlamaz burda paylaşacağım zaten.Size fiyat konusunda danışmak istiyorum.
    50*35 1 adet taban camı
    50*30 2 adet ön ve arka cam
    35.8*30 2 adet yan camlar
    35*29.6 1 adet akvaryumu bölmek için
    bu camlara camcı 30 tl istedi hepsi 4mm fiyat uygunmudur?Uygunsa hemen alıp yapacağım.

2. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Cevap: Akvaryum Yapımı

Hazır almaktan çok daha uygun emin ol. Ama tavsiyem ilk yapacağın akvaryum küçük olsun (daha küçük). Bu camları tecrübeli bir camcıya yapıştırt. Ekstradan 10 tlye akvaryum silikonu alırsan adamın ekstra para alacağını sanmıyorum. Benimkinde almamıştı. Gene de sen bilirsin ama akvaryumun bir çok yerine silikon yapışacağını düşünüyorum.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

Merhaba hoş geldiniz silikon ve işçilik eklenirse? Fikrim yok ama uygun gibi..

4. Osman Burak

Osman Burak

İsim:
    Osman Burak Tavas

Sadece cam fiyatı kendim önceden 110 lt akvaryum yapmıştım bunuda yaparım birde 40*40*40 küp arakdan sumplu deniz akvaryumu kendim yapmıştım.Ben sadece cam fiyatını merak ettim pazarlıkla 25 e alırım evde slikon vb. herşey hali hazırda camları bekliyor.

5. Cem96

Cem96

İsim:
    Cem Değirmenci
    Biraz geç yazıyorum, öncelikle özür dilerim. Şu aralar ben de ayrı yeni bir akvaryuma geçmek istiyorum. Sanırım yaptırırsam çok daha ucuza gelecek. 65*40*40 akvaryum fiyatı ortalama ne olur ve genel görüntüsü çirkin olur mu? Cevaplarınız için teşekkür eder, konuyu güncele çıkarttığım için de özür dilerim. Saygılar...

6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba akvaryumda hangi tür balık besleyeceksiniz...

Sayfayı Paylaş