1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kısayol butonları

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde kaan07 tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    +1 katılıyorum, teşekkür ederim, tebrik ederim, Butonlar olsa daha iyi olur..Diyer sitelerde var neden böle dediniz filan değil bence her sitede olması gereken butonlar bunlar olursa çok daha iyi olur mesaj kirliliğinin önüne geçebiliriz...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kısayol butonları

Kaan yine forumu sanırım iyi etüd etmemişsin. Önerilerini biliyorsun taktirle karşılıyoruz ama malesef hepsi forumda olan konular oluyor genelde. Bak sana teşekkür ediyorum mesajının altına bak istersen. ;)

Katılıyorum, tebrik ederim....Teşekkür ederimden farkı ne olacak bir teşekkür et hepsinin yerine geçer değil mi ? sağol.gif

3. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Kısayol butonları

Butonumuz var bende teşekkür ettim.

4. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Kısayol butonları

Bu buton var.Biliyorum diyerleri olsa iyi olurdu demek istedim.Çok özür diliyorum.....

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 13 Mayıs 2016
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kısayol butonları

Özür dileyecek bir durum yok Kaan. Önerileri gelişim adına dediğim gibi çok önemsiyoruz. Mesela hatırlarsın forumun temasını genişletmek fikri senin önerinle en imkan veren derecede ayarlandı.

Fakat malesef unuttuğun bir gerçek var;

Burası diğer forumlar değil ve bizim kendimize özgü görünümümüz, mesajlaşmamız, üyelere bakış açımız, kaliteyi işe yaramaz ve göz boyama konularına tercih eden bir düşüncemiz var.

Lütfen bizi olduğumuz gibi ve farklı olduğumuz için sev. Alıştığın forumdaki gördüklerini arama bence farkı başka alanlarda ara.

Düzenleme: 13 Mayıs 2016
  6. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Kısayol butonları

Mesela hatırlarsın forumu genişletmek fikri ve senin önerinle en imkan veren derecede ayarlandı.

Benim fikrim ile ayarlandıysa ne olduğunu bilmek istiyorum.. :D

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kısayol butonları

Genişlettik baya forumu genişletmek derken tema genişledi yazmayı unuttum. :D Tema biraz daha dardı ve genişledi.

8. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Kısayol butonları

Şöle bir fikrim daha var hiç bir sitede görmedim yazışma öm ile nasıl mesaj yolluyorsak bizde birbirimizle yazışacağız misal ben Temel abi ile yazışıcam ama bunu bitek Temel abi ile ben bilicem veya muhabbet köşesi diyer bir yer açalım msn gibi herkez oradan sohbet filan etsin bence bu çok güzel olur hem burası

www.akvaryumportali.com ;)

9. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kısayol butonları

Özel mesajları zaten kimse göremiyor ki Kaan. Mesajlaşma odası iyi güzelde mynet bu iş için var ve bizimde hayata dair ve akvaryum kahvemiz var. Daha fazla sohbet için mynet ve ya ilk okul arkadaşın için facebook mudur nedir oraya. :D

10. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Kısayol butonları

Kaan tebrik etmekle teşekkür etmek hemen hemen aynı kapıya çıkıyor. Bu yüzden bizimde bir teşekkür et butonumuz var. Hatta bu butonu kullanmaya dahaçok teşvik etmek için farkındaysan butonu kullanmayan,bunun yerine yazı ile teşekkür mesajlarını siliyoruz. ;) +1 konusu ise bunun için gereksiz bir buton bana kalırsa. Tamam bir fikre,cümleye yada bir görüşe katılabiliriz fakat,o görüşe katılırken içimizden geçenleride kendi özümüzle dile getirmeliyiz. Yoksa sabaha kadar sen yaz ben +1 diyeyim,ben yazayım Ahmet +1 desin vs. Tamam bir konuya katılmak var ama birde o konuya ne yönden katıldığını belirtmek var. burda:gif Bu yüzden +1 butonu gereksiz bence.

Ve son olarak sen rahat ol biz gereken mesaj kirliğini yeterince temizliyoruz. Varsa kirlilik yarattığını düşündüğün bir mesaj,yönetime bildir ve gereken yapılsın. burda:gif

11. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Kaan kardeşim sohbet için varklı bir bölüm açıldığında sen aklına takılanı soracaksın ve sadece sen konu hakkında bilgi alacaksın.Ama konu açtığında tüm portalımızdaki arkadaşlar bilgi alacak.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 13 Mayıs 2016
  12. taygun

taygun Guest

Kısayol butonları

Hele şu son günlerde Forum bu konuya ciddiyetle yaklaşıyor. Konu başlığından gereksiz sapmalar ve/veya özele girebilecek görüşmelerin konu başlığından yapılması temizlenmesi gereken çöplerden kabul edilmektedir.

13. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Kısayol butonları

Bence böyle bir uygulamaya gerek yok. Çünkü sizlerin de dediği gibi zaten teşekkür butonumuz var.

Sayfayı Paylaş