1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kılıçkuyruk yavrusu kuyruk felci...yardım!!!

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde Lexus_09 tarafından 13 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Lexus_09

Lexus_09

Yer:
    İsviçre
    İsim:
    Gokhan Kaba
    arkadaşlar yaklaşık bir buçuk aylık kılıçkuyruk yavrusunun düne kadar hiç birşeyi yoktu ama sabah kalktığımda resimdeki gibi kuyruk kısmı beyazlaşmış ve kımıldatamıyor şekilde dipte buldum.dün akşam bi ara diğer kılıçkuyruk yavrusunun bu yavruyu kovaladığını ve köşeye sıkıştırıp bi kaç darbe vurduğunu gördüm ama anlık bişeydir diye aldırış etmedim.şu an ayrı bi yavruluğa aldım yavruyu ama resmen yüzemiyor ya:(ne yapmalıyım lütfen yardım edin...kaybetmek istemiyorum bir buçuk ay sonra yavrumu!!! image.jpg

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Kuyruk erimesinden eminseniz önce bir miktar tuz ekleyin akvaryuma, olmazsa bactopur kullanın. Akvaryum hacmi, yaptığınız bakımı vs yazarsanız daha yardımcı oluruz...

3. Lexus_09

Lexus_09

Yer:
    İsviçre
    İsim:
    Gokhan Kaba
    Emin değilim aslında tam olarak sorun nedir.elimde bactopur var,ayrı bi kaba alıp kullanmalı mıyım acaba?ama zaten balığım ölmek üzere:(

Sayfayı Paylaş