1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Japon Balıkları Yumurta Dökümü

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde gölge2006 tarafından 18 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. gölge2006

gölge2006

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    CANBAZ
    Japon balıkları yumurta dökümü gerçekleştirmiş. Ne yapmam gerek, bitkileri diğer tanka aldım?Akvaryum hava taşını attım içine, derece kaç derece olması gerek?

Japon balıkları yumurtlama hakkında yardımcı olabilir misiniz?

2. k.namalir

k.namalir

Yer:
    istanbul"
    İsim:
    kürşad namalır
    Yumurtalar kalsın balıkları çıkar ısıyı 26 derece çıkar dış iç filitre yerine pipo tarzı filitremeler yapılamalı su bozulmamalı için yemleme kesilmeli

3. k.namalir

k.namalir

Yer:
    istanbul"
    İsim:
    kürşad namalır
    Yumurtalar dışlarda geç gördüm ısıyı 26 ya kadar çıkar filitreleme pipo olursa daha az kayıp verirsin

4. gölge2006

gölge2006

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    CANBAZ
    Hava taşı vardı onu kullanıyorum bahsetmiş oldgunuz filtreden bende yok...yumurtalar bitkilerde bitkileri aldım diğer akvaryuma ısı 26 derece ortadasındada hava tası var inşallah alabilirım:(

5. gölge2006

gölge2006

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    CANBAZ
    iyi aksamlar

ve bugun yaklasık on yavru gordum cıkmış olarak bunları nasıl beslemem gerek ne veryım su ankı yemı ufalayıp azcık verdım bır sorun teşkıl edermı? yumurta sarısı versem sorun teşkil edermi?

6. k.namalir

k.namalir

Yer:
    istanbul"
    İsim:
    kürşad namalır
    Artemia su piresi ve bits yemi toz haline getirin verin hayırlı olsun yumurtalar 10 taneden fazlaca vardır

7. gölge2006

gölge2006

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    CANBAZ
    Sayabildiklerim sadece on tane :)

8. enes batuhan

enes batuhan

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    batuhan avcı
    Benimkilerde yumurtladı galiba kumda şeffaf bir şeyler var minicik bunlar yumurtamı acaba.

Sayfayı Paylaş