1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Japon balığı aldım sizce hastamı

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde enes batuhan tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. enes batuhan

enes batuhan

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    batuhan avcı
    Kuyruğu yaralanmış ve bir balığım onu kovalamaya başladı hiç bırakmıyor.

r.jpg r (1).jpg r (2).jpg

2. enes batuhan

enes batuhan

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    batuhan avcı
    Şu kırmızı beyazlı onu kovalıyor.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Şu anda bir şey söylenmez, akvaryuma ve ortama alışma süresindeler, balıklar güzel... :nazar:

Twostart bunu beğendi.
  4. enes batuhan

enes batuhan

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    batuhan avcı
    Teşekkürler

5. sude68682001

sude68682001

İsim:
    sude demirbolat
    arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun daha dün japon balığı aldım adam bana balığı verdiğinde yanlışlıkla elimden kaydı yere düştü poşettelerdi çok korktum hemen sakince hiç balıkları sarsmadan aldım annem şok geçireceklerini düşündü eve gittik dinlenmiş suyu fanusun içine boşaltım o balıkların poşetini fanusun içine koydum suları eşitledim 1 saat kadar bekledi sonra balıkları fanusun içine boşalttım 2 taneydi birkaç saat sonra dibe çökmüşlerdi yan yana duruyorlardı bi an öldükleri zannettim ama ölmemişler sonra yarın oldu baktım yine aynı şekilde duruyorlardı ben geldiğimde korkup canlanıp bi o tarafa bi bu tarafa gidiyorlardı balıklarım dibe çöktüğünde biraz yamuk duruyorlar bazen canlanıyorlar ama çok endişeliyim ölmelerini istemiyorum o ilk anlattığım yere düşme olayından olmuş olabilirmi diye düşünüyorum birde fanusun içinde beslemek istemiyorum araştırdım fanus bu balıklar için İŞKENCEYMİŞ.. çok fazla büyük olmasın istiyorum annem istemiyor akvaryumu temizlemesi çok zor olur diye lütfen yardımcı olun resimlerini atayım isterseniz çekebildiğim kadar düzgün çekmeye çalıştım WIN_20140424_115452.JPG WIN_20140424_115452.JPG WIN_20140424_115602.JPG WIN_20140424_115452.JPG WIN_20140424_115609.JPG

6. sude68682001

sude68682001

İsim:
    sude demirbolat
  7. sude68682001

sude68682001

İsim:
    sude demirbolat
    turuncu olan biraz yamuk duruyor fotodan az belli oluyor

8. sude68682001

sude68682001

İsim:
    sude demirbolat
    şimdide beyaz yamuldu turuncu biraz yamuk noluyoo yaa off :(:bilmem:

9. NIHKAR

NIHKAR

Yer:
    istanbul
    İsim:
    NİHAT KARAN
    Hayvanlara eziyet etmişsiniz. Sorunlar su değişiminden kaynaklanıyor olabilir. Fanus'un içindekiler nedir. Size tavsiyem makul ölçülerde bir akvaryum edinmeniz. Balıkların durumuna değindiğimizde işe biraz beklemekte fayda var

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10. sude68682001

sude68682001

İsim:
    sude demirbolat
    off bende böyle birşey yapmak istemezdim suyu dinlenmiş hazır suydu balıkların eski suyuyla dinlenmiş suyu bir süre eşitledim fanusun içindekiler taş balığı aldığım yerden aldım beyaz olanı baya bi kötü oldu ne yapmam lazım birşey yapabilirmiyim yoksa beklemelimiyim imkanım olsa hemen akvaryum alıp balıkları ona koyardım belki rahatlarlardı temo10:portaliseviyoruz:temo26

11. sude68682001

sude68682001

İsim:
    sude demirbolat
    fanusta uzun süre besleyeceğim güzel bir balık istiyorum ne alabilirim temo27:)

12. NIHKAR

NIHKAR

Yer:
    istanbul
    İsim:
    NİHAT KARAN
    Sayısını 1 e indirebilirsiniz o zaman veya tek bir beta alın

13. sude68682001

sude68682001

İsim:
    sude demirbolat
    fiyatını biliyormusunuz ne kadar süre yaşar?

14. NIHKAR

NIHKAR

Yer:
    istanbul
    İsim:
    NİHAT KARAN
    Japonlarla aralarında fiyat farkı yoktur. Tek olarak en uzun yasayacak balık

15. sude68682001

sude68682001

İsim:
    sude demirbolat
    çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için sağolun betta400x300.jpg bu balıkmı gerçekten mütişşş temo4çok güzel :D

16. NIHKAR

NIHKAR

Yer:
    istanbul
    İsim:
    NİHAT KARAN
    Elindekilerle değiştir bence

17. sude68682001

sude68682001

İsim:
    sude demirbolat
    ya kabul etmezse o_O isterdim aslında ne yapacam onun yerine beta almak istiyom şu an :) orda görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam ne dicem adama abi :D

18. NIHKAR

NIHKAR

Yer:
    istanbul
    İsim:
    NİHAT KARAN
    Değiştirmek istediğini belirt sdece

19. sude68682001

sude68682001

İsim:
    sude demirbolat
    Bir şey soracağım,balıklarım yukarı çıkıp ağızlarıyla bir şey yapıyorlar ne yapıyorlar? Benimkiler şu anda öyle yapıyorlar dipten kalktılar sonunda, aldıklarımı betta balığı ile değiştireceğim daha uygun olur.

20. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Oncelikle hos geldiniz. Balillarinizin bir sure yasamasini istiyorsaniz hergün oda sıcaklığındaki suyla sularının yarisini degistirin. Bir süre diyorum maalesef nu şartlarda yani fanusta filtrasyonsuz uzun sure yaşamaları zor. Bunu nunlari size satan akvaryumcuda çok iyi biliyor maalesef. Yukarda yem ariyor olabilirler veya sudaki hava azalmis olabilir. Gunde bir defa yem atın oda 1 er adet. Fanustan baska seceneginiz yok ise beta beslemilisiniz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş