1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hidrojen Peroksit Nereye Kadar?

Başlığı 'İleri Seviye Deniz Akvaryumu Konuları' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 25 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Sixline wrase ilginç balık, kimi yer kimi dönüp bakmaz bile, yeşil mandarin çifti de olabilir veya scooter blenny olur.

veysel bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Sevdiğim türden balıklar bulabilirsem güzel olacak hemde akvaryum neşelenmiş olur ve potlar kontrol altında kalır baya bir pot bolluğu var. Teşekkür ederim.

3. tsenol

tsenol

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Tahir Şenol
    Veysel banyodan sonra kabın içinde renkli renksiz ıvır zıvır böcekler kaldı mı? Kalmadıysa banyonun faydası olmuyor bence.

veysel bunu beğendi.
  4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Kaldı abi baya bir pot, worm vs canlı börtü böcek kaldı. Ama bu börtü böcükler hem sağlam hemde baya büyük olanları var bende. Doz arttırımına gitsem daha çok çıkacakmış herhalde. Ama doğal mücadele için balık alacağım tabiki bulabilirsem. Şu an için pek bulma ümidi yok Ankara'da bakalım.

5. tsenol

tsenol

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Tahir Şenol
    Bende Sixline Wrasse var. Bütün gün pod böcek topluyordu. Şimdi kuru yem yiyor. Baktı karın tokluğuna temizlikte gelecek yok hazır yem var, tembelleşti kerata.

veysel bunu beğendi.
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Aynı eczaneye uğradım bugün, bu sefer % 30 hidrojen Peroksit icerikli olan vardı. Bundan aldım. Koruyucu benzoil bunda da var ve sordum hepsinde varmış. Saf varmış ama kimya alanında kullananlarda var sanırım.

20131218_142511.jpg

murat parin, Montimahir ve Alparslan bunu beğendi.
  7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    % 20 ve üzerinde elle temasta deri ile oksidasyona giriyor. Eldiven ile işlem iyi olur.

20131220_135755.jpg

8. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Temel abi geçmiş olsun.Sandığımdan daha güçlü bir asitmiş.​

Sayfayı Paylaş