1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Herkese merhaba :)

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde nilay ilkay tarafından 1 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. nilay ilkay

nilay ilkay

Sözlerinizde şakayla karışık bi laf alışverişi var anladığım kadarıyla muhtemelen oldukça esprili birisiniz : )))

2. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Ya arkadaşlar korkutmayalım aramıza yeni katılacak olanları :)

MESUT_KERİM ve nilay ilkay bunu beğendi.
  3. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Portalda yazdigim 6.311 mesajdan tek bir tanesi ciddiydi onu da siz espri sandiniz :D :D

Pennywise, ka2n, veysel ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. nilay ilkay

nilay ilkay

Saolun Alper bey çok kibarsınız iyi davranış ama herkes farklı yapıdadır sorun değil : )
    Saedece manalı söylenen sözlerin elbette kırmadan incitmeden verilcek herzaman bir cevabı vardır bukadarın üstesinden gelirim sanıyorum espiri kaldıran biriyim
    : )) Üzgünüm ama bana söylenenleri kastetmemiştim sizin diğer arkadaşlarla konuşma biçiminizi kastettim efendim : )

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  5. Nilay Hanım, hoş geldiniz. Bu kadar desteği bir arada bulmuşken, bir an önce tuzlu suya geçmenizi tavsiye ederim. ;) Ben de sizin gibi uzun bir süre 3 akvaryumla chicklet besledim. Ama tuzlu suyun yanından geçemez diyebilirim. Çok kısa zamanda bilgilendirilerek güzel bir kurulum yapacağınıza eminim. :)

nilay ilkay ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  6. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    :eek: yinemi yanlış anladım yaww:rolleyes::koptum:

nilay ilkay bunu beğendi.
  7. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Senin gördüğün desteği kimse görmedi şu portalda. Birtek @veysel belki görmüştür :D :D

8. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Ya bunlar böyle işte, daha başlamadan korkutuyorlar milletin gözünü. Neymiş staghorn un dikeni batmış, marulun dikeni boğazına takılmış.
    Yoksa bizim ne mercanlarımızın bi tehlikesi vardır ne de balıklarımızın. Benim bildiğim tehlikeli olan conch'lar sadece :D

9. nilay ilkay

nilay ilkay

Hoşbulduk efendim :) Öneri için çok teşekkür ederim Burcu hanım herşeyin yavaşı makbul aceleye getirmek istemiyorum neden olmasın :)
    Korkutmamaları için gösterdiğiniz çaba hayret verici derecede güzel :) ama korkcağımı sanmam korkutmasınlar diyip kendiniz korkutmayında Alper bey :D
    Sorun yok Mesut bey desteğiniz dolayısı ile gayet iyi mütevazı sevecen biraz ukala esprilii renkli kişliğiniz olduğunu anlamış bulunmaktayım sanırım :) vee başa çıkabilirim burdaki arkadaşlarla :D

10. Seviyeli, sevecen, renkli ve ilgi dolu bir aile ortamıdır burası, çok memnun kalacağınıza eminim size malum mesaj gelmeden ben bir bayan olarak uyarayım. Çok zor ama, rahatsız olduğunuz bir durum olursa da adminlerle iletişime geçerseniz hemen gerekli müdaheleyi yapacaklardır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Ukala mı kiiim ?? tamamen basının abartması :) Hakkımda çok yanılıyorsunuz. Ben 150 kg gözlüklü burdan başka hiçbir aktivesi olmayan asosyal laf anlamaz - anlatamaz .... biriyim yaa. NErden çıkardınız bunlar :p :D

Ontheway bunu beğendi.
  12. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Evet yaa öyle bir mesaj yazayım ben :)

13. nilay ilkay

nilay ilkay

Aa çok iyi çok teşekkür ederim burcu hanım çok iyisiniz :)
    Mesut bey ben tam olarak öyle olduğunu düşünmüyorum şımarmaktada iyisiniz sorun değil ama sıcakkanlı ve renli birisiniz dediğim gibi : ))

14. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul

Nasıl bir msj bu? Bana niye yollamadınız üleyyynnnnnnnn.Ben üvey evlatmıyım temo26

Ontheway bunu beğendi.
  15. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Sen bütün yönetimden eskisin ki :D

YMR_AY ve Ontheway bunu beğendi.
  16. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Evet evet, sorsanız deniz ne renk bilmez kendisi:)
    Simitsiz havuza giremediği, tüplü dalışa gidilirken herkesin oksijen tüpü, Mesut'un piknik tüpü getirdiği rivayet edilir :D

YMR_AY ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  17. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Tüpün nereye takıldığını bulana kadar da bayaa biyer denemiştim zaten ;) :)

Ontheway ve YMR_AY bunu beğendi.
  18. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Yağmur hanım, sizin elinizde bisturi var. Bilmem başka bişi demeye gerek var mı :D

19. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Deli yaaatemo25temo25

Ontheway bunu beğendi.
  20. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Alper bey inanın binlerce malzemenin içinde bir bitürim bile yok.Bistüri ağzı sorun değilde sapları cerrahi setlerin içinde kliniklere zimmetli.

Ontheway bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş