1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

haqos çerçeve akvaryum kurulumu kullanımı

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde hitgraphic tarafından 21 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. hitgraphic

hitgraphic

İsim:
    ali
    Arkadaşlar herkese merhaba haqos çerçeve akvaryum aldım hayatımda ilk defa balık besliycem ama akvaryum çok karışık dijital bişeyler var filtresi nerede bilmiyorum yardım edecek birisi varmı acaba
    haqos çerçeve akvaryum bilen yardım edebilirmi acaba??

2. AnakinSkywalker

AnakinSkywalker

İsim:
    Deniz
    Ne beslemeyi düşünüyorsun ? Herhangi bir tuzlu su canlısınin bu akvaryumda yaşamasi zor.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Ali bey öncelikle hoş geldiniz.:)
    Aldığınız akvaryumda ne tür balıklar beslemeyi düşünüyorsunuz...

AnakinSkywalker bunu beğendi.
  4. hitgraphic

hitgraphic

İsim:
    ali
    hoşbulduk sağolun valla ne besleyeceğimi bilmiyorum balıklardan hiç anlamam gittim pet shop a akvaryumu tarif ettim çok büyümeyen birbirini yemeyen 12 adet balık aldım:)
    şimdilik güzel görünüyorlar 2 adette salyangoz verdi ama ben akvaryumdan anlamıyorum digital göstergesi var sadece ışığını açıp kapatmayı biliyorum
    adam dediki filitresini temzilemeyi unutma ama filitresi görünmüyor sadece su püskürten yeri var akvaryumda yazıyorki 2 yıl suyunu değiştirmenize gerek yok???
    resim ekledim yardım edebilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Ekli Dosyalar:

5. AnakinSkywalker

AnakinSkywalker

İsim:
    Deniz
    Balıklar %100 Tatlı su balığıdır bence Tatlı su bölümünden daha fazla yardım bulabilirsin.

6. hitgraphic

hitgraphic

İsim:
    ali
    balıklar hakkında değil akvaryum hakkında bilgi almak istiyorum

7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Anlattiklarınızdan yola çıkarak akvaryum aydınlatma filtre dijital timer ile kontrol ediliyor. Bunun nasıl oldugunu soruyorsunuz. Yoksa bu tip bir tank kullanmadım, aydınlatma saati oğle saatllerinde meseka 12 de açılacak aksam 22 de kapanacak filtre ise 24 saat calışacak. Timer bu sekil ayarlanabillir.

Nasıl ayarlanacagi hakkında bir yorum yapmam mümkün degil gormek gerekir

Bu tip tanklarda bir adet balik ya beslenir ya beslenmez açık fikrimi soylemek gerekirse, kardinal neon gibi kücuk balıklardan olur en uygunu.

Sayfayı Paylaş