1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Fritz salt

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde alierbas tarafından 5 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. alierbas

alierbas

İsim:
    Ali Erbaş
    Arkadaşlar merhaba,

Ülkemizde Fritz tuz bildiğim kadarıyla yok ama bi şekilde kullanmış olan var mı? Etkileri, artısı eksisi, değerleri nasıl. Fritz çok kaliteli bir marka, bakteri kültürü kadar tuzu da kalitelidir diye tahmin ediyorum.

2. Halil Demir

Halil Demir

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Halil Demir
    Merhaba Ali Bey,

Evet dediğiniz gibi marka çok kaliteli ben bir çok ürününü kullandım bakteri kültürleri,katkı malzemeleri hatta en son ev taşırken haliyle akvaryumuda bir gün içerisinde yeni eve aktardığım için a.c.c.r denilen amonyak gidericisiyle balık kaybı yaşamadan taşıma sağlandı fakat tuzunu hiç kullanmadım arzu ederseniz ankarada ithalatçısı var bildiğim kadarıyla elinde fritz tuz mevcut onunla irtibata geçebilirsiniz ben niyetlenmiştim fakat fiyat 25 kiloluk kova yanlış hatırlamıyorsam 400 tl civarıydı...

veysel bunu beğendi.
  3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Ankara da satan yer var bildiğim kadarıyla, ancak kullanan bilen arkadaşlar diğer detaylar hakkında bilgi verecektir. Ama epeydir bir alış veriş ettiğim yok oradan ancak hala satıyor diye biliyorum.

Halil Demir bunu beğendi.
  4. alierbas

alierbas

İsim:
    Ali Erbaş
    Heralde Ankaradaki tedarikçi fritz 460 ı aldığım yer. Ama 400 tl çok uçuk bir rakammış.

5. Halil Demir

Halil Demir

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Halil Demir
    Aynı yerden bahsediyoruz siz yinede bi sorun fiyatını isterseniz...

6. erkan efe

erkan efe

Yer:
    Ankara
    İsim:
    erkan efe
    Ben fritz tuz kullanıyorum, Ankara da Ali Rıza bey satıyor, fiyatı 360 tl

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. alierbas

alierbas

İsim:
    Ali Erbaş
    Peki memnunmusunuz değerler falan nasıl?

8. erkan efe

erkan efe

Yer:
    Ankara
    İsim:
    erkan efe
    bu hobide henüz yeniyim, benim en büyük hatam ise tankın kurulumunu başka bir tuzla yapmak oldu, o yüzden değerler başta hep düşüktü, birde ben çabuk ve hızlı canlı girdim o nedenle tüketimde vazla oluyor, ama fritz in her ürünü çok iyi, şu an herşey yolunda, tuzun en büyük artısı anında suda erimesi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş