1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Freef Angels Deniz Akvaryumu

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde Giray GÜN tarafından 21 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Yok ya ne cılız çıkması estağfurullah :) Valla benim flame'de kayaları didikleyerek takılıyor ama daha 10 gün olmadı :) parçalayarak akvaryuma dağıtabileceğin yemlerden dene istersen belki bi faydası olur.

2. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Nerdeyse denemediğim şey kalmadı gibi.Nöri,Nls Finicky fish formula,Nls thera+a regular formula,Nls marine formula,spirulina,artemia shrimps,kıyılmış midye ve karides karışımı bunlar sarımsak suyuna yada zencefil suyuna bandırılıyor içine kartal tarama ekleniyor ama kafasını çevirip bakmıyor bile.Bide reef veggie var onuda yemiyor.En son elime 1 blister Sera nip diye cama yapıştırılan bir tablet tutuşturdular bakalım bir ihtimal...Sürekli kayaların arkasında. Ortalığa çıksa zorla ağzına bişeyler tıkıuştıracağımda :(

Erdem. bunu beğendi.
  3. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Yağmur sen günün birinde direkt yem alan bir balık alırsan hatırlat duvara çöp sokacağım. :D

barbs bunu beğendi.
  4. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Tarih yazmaz Bülent bey temo25 aha bak bu yem yiyor diye göstersenizde ben gider yan tanktakini alırım kesin. Yarında bişey yemezse yakalayıp nanoya tek başına koyacağım orada denemek daha kolay.Ondaki kole tange kıyamıyorum şimdi alıp büyük tanka koysam clown haydut gibi,garibimi rahat bırakmazki.

5. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Giray Bey öncelikle kararınız hayırlı olsun
    Açıkçası merakla bekleyeceğim bir kurulum olacak
    Kurulumunuzun son hali benimde yeni yapacağım kurulumun seyrini değiştirebilir,bende melekleri çok beğeniyorum ancak malum sebepten ötürü kararsız kalıyorum
    Şayet mercanlarda çeşit tatmin edici olursa bende melek tankı kuracağım

Tapatalk...

6. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Ne yaparsan yap kole ile clown bir araya koyma :)

YMR_AY bunu beğendi.
  7. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Ben onu aylardır bekleyipte bulmuşum hiç kıyamam.Hem çok kibar hayatta clownla mücadele edemez.O zaman mecburi yem denemelerine büyük tankta devam.

8. Giray GÜN

Giray GÜN

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Giray GÜN
    ANgellar aslında sakat balıklar. Benim evde önce yaptığım tankımda 1 adet blue face vardı hiçbirşeye dokunmuyordu dükkana getirdim yine mercan olan akvaryuma koydum orda da dokunmadı sonra çok sevdiğim bir abimin tankına verdim ne yazıkki bir sürü mercanını yedi o yüzden ne olursa olsun dikkat edilmesi gerekli bunun dışında benim için sps ler önemli olduğundan canları sağolsun varsın sps leri kırsınlar :)

9. erdyldrm

erdyldrm

İsim:
    erdinç yıldırım
    İyiymiş abi akvaryum ne getiriyim sana gelirken temo12

10. MÜDÜR

MÜDÜR

Yer:
    BURSA
    İsim:
    Aykut İŞGÖREN
    Giray bey; Hayırlı uğurlu olsun, ortaya nasıl birşey çıkacağı şimdiden belli.

11. Giray GÜN

Giray GÜN

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Giray GÜN
    Erdo teşekkür ederim de sen oralarda benim istediğimi bulamazsın fakat haftaya gelirsen ben sana istemediğin güzellikte acrolar getirmiş olacağım o yüzden Ankara planını haftaya burada olacak şekilde yap kaçırma sps leri.
    Not:birde bulabilirsek çok güzel ve özel zoa lar söyledim onlarda gelecek.

Kızıldeniz Akvaryum bunu beğendi.
  12. erdyldrm

erdyldrm

İsim:
    erdinç yıldırım
    Way abim benim ben günü birlik gelir giderim

13. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    İstanbul şubemizde French angel vardı bir adet, güzeldi baya eklemek lâzım.:)

14. Giray GÜN

Giray GÜN

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Giray GÜN
    French angel ankara da var ama eklenmeyecek ne yazıkki onu ayrı bir balık tankımız var oraya ekleyip 30 cm yapacağım :)

15. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    French angel olmayan reefangel tankı ne işe yarar.:) Vereceksin ona karpuz zamanı bir dilim karpuzu oturup izleyeceksin.

Sayfayı Paylaş