1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Forum hakkında

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde Bülent ÖNER tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. Bülent ÖNER

Bülent ÖNER

İsim:
    Bülent ÖNER
    Değerli Akvaryum Portalı yöneticileri, Konuyu umarım doğru yere açmışımdır. Forum girerken yada forum sayfalarının birinden diğerine geçerken çok yavaş kalıyor. HAni böyle ekranı donucakmış/takılıcakmış gibi oluyor. Bu olay, forum yoğunluğundan mı yoksa Vbulletin versiyonla mı alakalı. Hakikaten çok yavaş.

2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Afedersiniz ama ben firefix kullanıyorum hatta wireless kullanıyorum buna rağmen hiç takılma yaşamıyorum sizin kullandığınız tarayıcı ve internet sağlayıcınız hakkında bilgi verirseniz iyi olur aslında.

Erman Pehlivan bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Forum hizi beklentimizin bile cok uzerinde Bulent Bey acikcasi.

Tarayici olarak ne kullaniyorsunuz ?

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Bülent bey sanırım bu durum tarayıcınz ile alakalı. Forum oldukça hızlı ve sorunsuz.

5. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    bende de bir problem yok Bülent bey. Bilgisayarınızın yeni formatlandığını varsayarak ekran kartı sürücünüzün güncel olup olmadığını da yazarsanız sevinirim. ;)

6. Bülent ÖNER

Bülent ÖNER

İsim:
    Bülent ÖNER
    Tarayıcı derken anlamadım. Hp Laptop'um wireless ile bağlanıyorum. Modem ile alakalı olabilir mi?

7. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Tarayıcı yani browser. internet explorer bir tarayıcıdır. firefox, google chrome, opera veya apple safari gibi çeşitleri bulunur. Bende laptopumla bağlanıyorum ve wireless. Ama bi yavaşlık söz konusu değil.

8. Bülent ÖNER

Bülent ÖNER

İsim:
    Bülent ÖNER
    Anlaşılan bilgisayarcımın yolu göründü. Bu konuyu onunla görüşücem. Ben hep forumun yoğunluğuna bağlamıştım ama yanılmışım demek ki. Bilgilendirme için herkese teşekkür ederim. Kolay gelsin.

9. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Bülent bey, tarayıcınızdan çerezleri silip tekrar denermisiniz.. Aşağıda ki gibi yapabilirsiniz.

Tarayaınızda bir sayfa açın, sağ köşede bulunan ''Araçlar'' menüsünden ''İnternet seçeleklerine basıyorsunuz.

Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra böyle bir pencere açılıyor. Bunları yaptıktan sonra internetiniz hızlanacaktır.

Erman Pehlivan ve reis bunu beğendi.
  10. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    Forum bende baya iyi. temel2:

11. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Murat abi resimli açıklama için teşekkürler ancak Bülent abi'nin sorun başka sanırım.

12. Bülent ÖNER

Bülent ÖNER

İsim:
    Bülent ÖNER
    Murat bey, geçmişi sil yaptım yaptım fakat hala aynı. Sanırım Erman'ın dediği gibi sorun başka. Yarın büyük ihtimalle bilgisayarcıma gidicem, inşallah başka işim çıkmaz ise bu konuyu onun yanında siteye bağlanıp halletmeye çalışıcam. Ayrıca yardımcı olmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederim.

murer bunu beğendi.
  13. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Rica ederiz Bülent abi ne demek.

Sayfayı Paylaş