1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Eheim thermo ısıtıcı

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde Glyceline tarafından 26 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. Glyceline

Glyceline

İsim:
    Selin
    eheim thermo ısıtıcı 150w 60 lt lik akvaryumda çalışmıyormu bilen var mı acaba ürünü ikidefa sıfır ürünle değiştirdim ikisindede ısıtmadı su sıcaklıgı 19 derece. Acaba alvaryum küçük diyemi çalışmıyor ?

2. Sena

Sena

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sena
    Isıtıcının üstündeki çevirmeli ayar düğmesini istediğiniz sıcaklığa getirdiniz değil mi? Hala çalışmıyor ise googleda “eheim heater calibration” diye aratıp videolara bir göz atın isterseniz.

Glyceline bunu beğendi.
  3. Glyceline

Glyceline

İsim:
    Selin
    Bunısıtıcı 25 dereceye sabitlenmiş o yüzden ısı ayarınyapamıyorum

4. Sena

Sena

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sena
    Ürün Eheim thermopreset ise evet ayar yapılmıyor, otomatik olarak çalışması lazım. Ben de kullanıyorum üzerinde kırmızı bir ışık yanıyor çalışırken. Litreye bağlı olarak çalışmaması gibi bir durum olmaz. Isıtıcının tamamı suyun içindeyse ve çalışmıyorsa bir de derecenizi kontrol edip doğruluğundan emin olun. Başkaca yapacak bir şey yok. 3 ısıtıcının art arda bozuk çıkması pek mümkün gelmedi ama şans :)

5. Glyceline

Glyceline

İsim:
    Selin
    Bende anlamadım bu kadar şanssızlık olmaz bence ayagımda düz taban değil hani. Kormızı ışık ilk fişe taktogomda yanıyor sonda bir daha yanmamak üzere sönüyor ısıtıcıya elimi sürüyorum soguk, su soguk. Dedim acaba akvaryum küçük geldi ondanmı ama alakası olmaması gerek. Çok yordu bu ısıtıcı süreci, daha az kalitede smart alsaydım huzurum olurdu en azından bu nedir ya

Sayfayı Paylaş