1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Durso Kutusuna Kaçan Balık Nasıl Alınır?

Başlığı 'Genel Balık Konuları' kategorisinde YMR_AY tarafından 20 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Ben Türkiye'liyim Veysel bey.İşyerim çok kozmopolit.Doğal olarakta yerel lehçeleri hemen kapıyorum.

Alparslan ve veysel bunu beğendi.
  2. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    :koptum: höyyyttttt tamam giyiyorum dalgıç elbisesi yerine battal boy çöp poşetini hemen dursonun içindeki boruyu çekiştiriyorum.Patlar yada yıkılırsa karışmam.

3. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Yağmur sakın öyle birşey yapma yoksa bütün tank taki su boşalır senin durso kutusunun alt tarafında delik var.

Bir tane durso kutusu içine sığacak kadar balık filesi yap yada elindekini eğip bukerek oraya göre yap ve salla içeriye

4. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Bizde fikirleri CO üretir :D

harfuzmani ve veysel bunu beğendi.
  5. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Kaçak balık anthi şu anda revirde.Durumu ciddeyetini koruyor.
    Fotoğraf0765.jpg

Halil boruya hafif asıldım ama ya alttaki vana tutuyor yada yapışık.Korkup zorlamadım.Dursodaki suyu komple hortumlayıp boşalttım.Balığı cetvelle yukarı kadar aldım.İnşallah bişey olmaz ve yaşar.

veysel bunu beğendi.
  6. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Geçmiş olsun hadi bakalım atlatır inşallah

7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    İyi yakalanmış kaçak sonunda, işallah bir şey olmaz, diğer balığın gözü nasıl oldu düzeldi mi? Yağmur hanım.

8. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Yok Veysel bey çok hırpaladılar öldü ne yazıkki.Yakaladığım kendini toparlayınca koyacağım diğerlerinin yanına.

9. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Geçmiş olsun...İnşallah kurtulur yavrucak...

YMR_AY bunu beğendi.
  10. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Sağlık olsun işallah bu balık yaşar sıkıntısız.

YMR_AY bunu beğendi.
  11. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Balık revirden yoğun bakımdan çıkınca resim isteriz...:D

YMR_AY ve veysel bunu beğendi.
  12. Evet Halil haklı altta olan delikler dediği sıkıntıyı verir iyikide yapamadın. Sen kendine 1 tane küçük kare kepçelerden al yağmur evde bulunsun.

13. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Bu tür olağanüstü hallerde hep evde tek başınayken yakalanıyorum.Biri olsa zaten kesin elletmezdi. r boruyu sökünce dürülmüş şekilde borunun içine sallandırılmış çöp poşeti çıktı.Sanırım inen su ses yapmasın diye koymuşlar.Benim kepçem zaten çok küçük.tatlı sudan kalma.Öyle kepçeyle falan yakalanacak gibi değildi.Direk dipte köşeye pusup kalıyor.Revirde hala keyifsiz.Pişman oldum keşke çıkarmaya uğraşmasaydım.

14. Belki de kendi çıkabilirdi ama sıkma canını yağmur, umarım düzelir. Susuz alanda kaldığı zaman çok değilse ve çıkarırken hırpalanmadıysa toparlar.

YMR_AY bunu beğendi.
  15. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Durso kutusu o meşhur kutu aynı sorun bendede baş göstermişti ama neyapıp edip balık yakalama kepçesi ile yakalamıştım bizim goby i . Sonra aklıma bir fikir geldi dursonun üzerine bir kapak kestim kenarlarından biraz açıklık bıraktım ve bir daha o bölüme balık kaçamadı.

16. DaPhNe

DaPhNe

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Ayşe Sarı
    Geçmiş olsun Yağmur Hanım inşallah balığınız düzelmiştir :(

Sayfayı Paylaş