1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Dr. Abdullah ÜZÜMCÜ'yü kaybettik

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde Emrah Ece tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. taygun

taygun Guest

Ben de başlığı okuyunca şaka sandım. Hani buradaki "kaybettik" ifadesini "sıradışı işler yapmaya başladı, sevmediği balığı beslemeye başladı" gibi bir ifade gelecek sanıyordum. Ama hiç de öyle değilmiş.

Onu en son gördüğümde Üsküdar'da bir akvaryumcuda idi. O karşılaştığımız gün bilebilirmiydik böyle bir gün yaşayacağımızı. Bilseydik daha candan sarılmazmıydık? Daha sık aramazmıydık?

Allah eşine, çocuğuna ve sevenlerine sabır versin. Çok üzgünüm. Hakkım geçtiyse helal olsun. Nur içinde yat Abdullah.

Onur G. HİTİT bunu beğendi.
  2. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Allah rahmet eylesin, huzur içinde yatar inşallah. Kendisini şahsen tanımıyorum ama yazdıklarıyla, dostluklarıyla iyi bir insan olduğu, özlenecek bir insan olduğu anlaşılıyor. Diyecek başka bir şey bulamıyorum. Allah sevenlerine sabır versin.

Onur G. HİTİT bunu beğendi.
  3. atlantis

atlantis

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Murat Yıldız
    Mekanın cennet olsun üstad.

4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Allah rahmet eylesin, yakınlarına allah tan sabırlar diliyorum.

5. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Tam beş yıl olmuş. Dostum, kardeşim, kafadarım Abdullah Üzümcü; asla unutulmayacaksın. Yerin Uçmağ olsun. :'(

Sayfayı Paylaş