1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Dijital Fotoğraf Makinesi...

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Muzikopat tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Herkese Selam Dostlar...

Bu aralar bir tane dijital fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum. Maximum 500 tl verebilirim. Tavsiye edeceğiniz marka var mı ? Kullanıp da memnun kaldığınız ürünler varsa paylaşırsanız sevinirim.

Su altı fotoğraf makinesi için de fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Hayırlı akşamlar dilerim...

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
  3. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin

Bendeki fotoğraf makineside Sony DSC-W90. Fiyatı şuan nasıl bilmiyorum ama alırken biraz yüksekti. Makine gerçekten kaliteli. Kullanmayı bilen brinin elinde olsa çok güzel fotoğraflar çekilebilir.
    Özellikle Canon'un makineleri hem uygun hemde kaliteli duyduğum kadarıyla. Kullanmadım ama kullananlar vardır tabi Hüseyin :)

Çok iyi bir araştırma yapmanı öneririm. Gerçekten uygun fiyata ( digital makine için ) ve kaliteli makineler bulmak mümkün sanıyorum.

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Valla Türker Samsung önerenlerin sayısı Sony önerenlere göre daha fazla. Hem ucuz hem de kalite diyorlar. 7.2 megapixel makine Teknosa'da 300 lira. Çok da kaliteli resimler çekiyor. Örneklerini kendim gördüm. Kafam karışık yaa. .8.

5. _ERKAN_07_

_ERKAN_07_

İsim:
    Erkan ÖZEN

Dostum teknosa veya evkur gibi mağazalardan almanızı tavsiye etmem fotoğraf makinası olmasada buralarla bazı sorunlar yaşadık yaşanıyor. Satana kadar elli takla atarlar sattıkdan sonra herhangibi bir arızada ilgilenilmez yetmezmiş gibi bir günlük işi olan makina 25 günde gelir bahaneleri hazır ihracat mallarında yedek parçamız kalmadı eğer bulabilirsen sadece fotoğraf makinası üzerine satış yapan yerler var ordan al derim.

6. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Valla abi Diyarbakır'da öyle bir yer bilmiyorum. Ama biraz daha araştırayım bakalım. Bulursam eğer dediğin şekil yapacağım. Teşekkürler...

Sayfayı Paylaş