1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Deniz Akvaryumu Balık Sapıkları

Başlığı 'Genel Balık Konuları' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 21 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Deniz akvaryumu balık sapıkları da yok değil. Video ilginç geldi bana. Hobiyi farklı kullanan veya balıkların ölüsünü bile değerlendirenler çıkabiliyor. Videoda deniz akvaryumu balığının başına gelenler var.:)

2. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Miilet kafayı yemiş yav....Allah Allah

3. Kızıldeniz Akvaryum

Kızıldeniz Akvaryum

Yer:
    MANİSA
    İsim:
    ilyas özden
    Piskopattt

4. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Biraz önce ağzımdan çıkan kelimeleri yazamiyorum kurallar gereği siz tahmin etmissinizdir.

Seyyar cihazdan online.

5. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Bunun gibi davrananlara hayvannnn diye bağırıp sövdüğümde kelebek dediğimi algılıyorlar sanırım

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    İnsanoğlu tüm canlılar içinde en zeki yaratık olduğu için kendini hep özel ve üstün hissetmiş. Böyle hareketlere bakınca kimin üstün ve özel olduğu ciddi soru işareti yaratıyor bende.
    Hayvan diyerek iltifat etme bence yağmur.

7. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat
    Olaya genel bir Asya problemi olarak bakıyorum. Medeniyetten uzak her zamanki gibi. Özellikle Çin bu konuda açık ara lider. Eskiden yaptıklarını nüfus fazlalığından ileri gelen bir çaresizlik olarak görürdüm; ama özellikle son zamanlarda bilgiye ve görsele ulaşım kolaylaştıkça bunun bir medeniyet sorunu olduğu ortaya çıkıyor. Yüzlerce örnek verebilirim ama herkesin tahammül sınırı farklı olduğundan mesajımı örneksiz geçiyorum.

8. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    yuhhhhhhhhhhhhhh diyorum başka bir şey demiyorum....

9. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Şımarıklar.........:mad:

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  10. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    dengesiz mahlukat.asıl ilginç olan evinde akvaryum bulunan birinin böyle yapması.valla ben hobiye başladığımdan beri balıkçıdan balık alırken bile yaşadığı şartları düşünüyorum kafa gidiyor yavaş yavaş:D

11. MÜDÜR

MÜDÜR

Yer:
    BURSA
    İsim:
    Aykut İŞGÖREN
    'İnsan düşünen bir hayvandır' der Aristo. Anne çita bir ceylan yavrusu yakalar ama öldürmez. Onu yavrularına verir. Yavru çitalar onunla oynar. Anne çitanın bir amacı bir içgüdüsü yada bir düşüncesi vardır. Yavruların avlanma içgüdülerini harekete geçirmek ve avlanmayı öğrenmelerini sağlamak. Şimdi bu adama bakıyorum, düşüncesizmi desem, sadistmi desem, 'insanlıktan' nasibini almadığı belli ama HAYVAN olmadığı kesin.!!!

12. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Zeka yaşı 3 aylık köpek yavrusı kadar. Heralde wc eğitimide yoktur bunun.:eek:

13. Elmaslar

Elmaslar

Yer:
    İstanbul Levent
    İsim:
    Suleyman elmaslar
    Seyrettim iğrendim bu mahlukların hiç hayalleri olmamış hiç çocukta olmamışlar sevgiden nasiplenmemişler ........".. ....... Yazamadıklarım için özürdilerim ama 26 yıldır sanayideyim anlamışsınızdır

14. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Daha önce izlemiştim.. Akıl fikir yoksunu amipler..

15. DaPhNe

DaPhNe

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Ayşe Sarı
    Yaaa dirisine sahip çıkamadın barii ölüsüyle uğraşma ahmak canlı.Başka bişi değil yani.Bende sizlerle aynı duygular içindeyim aklımdan geçenler fakat buraya yazamadıklarım yanii...........

Sayfayı Paylaş