1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Conch fiyatı normal mi?

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde seyyahFatih tarafından 27 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Çok büyük bir hevesle dalıyoruz dükkanlarada ondan. Dolap işi bir kaç sene sonra sizide kaşındırır emin olun.Henüz o kadar çıldırmamışsınızdır :D Birde tüm ekipman elinizde olunca sadece dolap yaptırmak bütçeyi o kadar zorlamıyor.En başta yapılan kurulum duygusal olarak gedikler açıyor insanda.

ogeday_ylz ve seyyahFatih bunu beğendi.
  2. corax

corax

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    Özkan Taşkıran
    Sadece blue face olsa iyiydi en fazla cam çatlardi imparator da girince işin içine ben çatlıyorumtemo27
    Nazar etmedim beddua ettim akvaryumcuya..He birde küfür etmiştimtemo29

YMR_AY bunu beğendi.
  3. Collector

Collector

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Yağız
    Bundan 4-5 sene kadar once refraktometreyi 1200 liraya almıstım :) 2 metre diye siparis verdigim akvaryum odaya geldi kuruldu hic ölçmedim geldikten 3 sene sonra araya strafor köok koymamışlar akvaryumun arka camı patladı yenisini siparis verdim 2m olsunki bazaya otursun dedim akvaryum geldi bakıyorum bakıyorum bi tuhaflık var bi ölçtümki patlayan akvaryum meğer 1,5 metreymiş ama fiyat 2m fiyatıydı :) yani bu işte ya sen iyi bileceksin yada dükkancın iyi olacak başka yolu sonra sonra bazı şeyleri öğrenip farkına varıp iyi niyetli bir akvaryumcu buldum bende bişeyler öğrendim şuan kafam rahat bi telefonla canlı alıyorum :) Yani bu hobiye başlayan herkez baştan bi kazığı yiyyor bu işin raconu bu :):)

Boş kabuğu alıştırmakta çok güldürdü :koptum:

Düzenleme: 28 Mayıs 2016
    veysel, tristan, YMR_AY ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Vallahi halime şükrettim.

tristan ve seyyahFatih bunu beğendi.
  5. tristan

tristan

İsim:
    kutlu