1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

BRC Bitkili Nano Kurulumu

Başlığı 'Bitkili Akvaryum Portalı' kategorisinde Burcu tarafından 21 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Üretimde chiclet, mühendislerin odasında lepistes akv kurdular. Yarın oradan lepistes aşıriim iki tane, ya da tilki kuyrupu hediye edip lepistes alayım

Sent from my iPhone using Tapatalk

gokhantiknaz ve veysel bunu beğendi.
  2. gokhantiknaz

gokhantiknaz

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Gkohan tiknazoglu
    bu arada abi off the topic olacak ama su koyduğunda manado dümdüz olacak :))

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veysel bunu beğendi.
  3. Akvaryum güzel ve bitkilerin gelişmesi hızlı devam ediyor. Pek ilgilenemedim, böcükler kendiliğinden azaldı.Renkli yeni balıklar eklemek istiyorum fakat henüz karar vermedim. Kırmızı bitkilerde biraz renk kaybı var bu yüzden ekstra demir katkısı aldım. Snail türünden yeni canlılar ortaya çıktı. Bazı bitkilerin yaprakları yenmiş gibi sebebi bunlar olabilir mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. gokhantiknaz

gokhantiknaz

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Gkohan tiknazoglu
    minare mi o ?? hemen çıkartın hemen

5. gokhantiknaz

gokhantiknaz

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Gkohan tiknazoglu
    zararlı değil aksine yararlı kumu havalandırma da üstüne yok ama taban bitkisi var olmaz ve umarsızca çoğalırlar. delik yapraklar potasyum eksikliğinden kaynaklı olabilir

6. Minare çok küçük ve gözden kayboldu, tekrar görürsem çıkartacağım. Tatlı su wrassesi chelmonu yok mu? :)

gokhantiknaz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş