1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bir kaç iyi balık..

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Ontheway tarafından 17 Şubat 2018 başlatılmıştır.

1. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Su altı kamerasının nasıl kullanılmaması gerektiğine iyi bir örnek bu olsa gerek sanırım :D

(savunmam var, akıntı fazlaydı)

Kendinize 10 dakka eziyet etmeyin, 7. dakikadan sonraki kısımlarda birkaç balık giriyor görüntüye :)

nhtkmn, corax, MESUT_KERİM ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Abi çekim kalitesine birşey demeyeceğim bize o canlıları orda doğal ortamında gördüğünde hissettiklerinden bahsetsene ;)

3. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Akvaryum?
    Boşa uğraşıyoruz :D

Şaka bir yana;

-Daha fazla izleyebileyim derken epeydir nefes almadığımı fark ettiğim birkaç an oldu:)
    -Ben de baya iyi yüzüyormuşum diye düşünürken aslında beni akıntının götürdüğünü anlamak enteresandı.:p
    -Bunu evde yapabilmek imkansız.
    -En iyi akvaryum tasarımı torus şeklinde olmalı ki balıklar diledikleri kadar hızlı yüzebilmeli fikri gelişti.
    -Resiflerde m2 başına karadakinden daha yüksek bir biyolojik çeşitlilik var, o yüzden bitki örtüsünün güzelliğiyle oluşan peyzaj manzaralarından etkilenen, seven insanlar, aşağıda kendinden geçer.

şeklinde özetlenebilir..

Montimahir bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş