1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bilmece bildirimece...

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde bmehmetyavuz tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Vay Türker kopya çektik ama yakalanmadığımız için bizi alkışladılar... sevin:

2. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Küçük kopyalar çekmeyi seviyorum hocam. Daha öğretici oluyor :)

3. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    +1

Arkadaşlarımın üniversitede yaşadığı bir olayı anlatayım... Sene 1998, yer Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi (TEF) Elektrik Öğretmenliği Bölümü/Göztepe/İstanbul... Bu bölümde okuyan arkadaşlarımın evindeyim... Ev tam curcuna... Ertesi gün sınavları var, diğer sınıf arkadaşları da gelmiş... Hep beraber kopya hazırlıyorlar... Sabah 6'da bir fotokopici ayarlamışlar kopyaları çok küçük kağıtlara çektirip minnacık kitapçıklar haline getirecekler... Hani şu ışıklarda şöförlere satılmaya çalışılan minik Kur'an-ı Kerim'ler kadar olacak boyutu... Öğlenleğin final sınavları var... Neyse öğleden önce TEF kantinindeyiz... Hepsinde kopya kitapçıkçıkçıkçıkları hazır... Hep beraber sınava deyip gidiyorlar... Biz de Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nden arkadaşlar ile kantinde ders kaytarıyoruz... 15 dk. sonra sınava giden arkadaşların hepsi geri dönüyor... "N'oldu?" diye soruyoruz "Niye hemen döndünüz? Çok mu zor sormuşlardı?"... Kulakları çınlasın -adaşım- Abdullah Abi: "Hoca sınava geldi... Herkes hazırladığı kopyaların üzerine isimlerini yazıp masama bıraksın, hazırladığınız kopyalara göre not vereceğim dedi... Biz de öyle yaypıp çıktık... Kopya hazırlamayanlara soruları dağıtıyordu en son..."

Bir müddet sonra sınavlar açıklandı, bizim arkadaşların hepsi 100 üzerinden 100 almıştı... Zaten hocaları da şöyle demiş sonraki bir derste: "Bu kadar kopya hazırladığınıza göre zaten kesinlikle öğrenmişsinizdir..."

:D

4. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Eğitim şart :D :D :D :D :D :D :D

5. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Bu arada ben de bişey yazim. Benim ki bilmece değil kelime oyunu gibi bişey, bir arkadaşınıza "palto" kelimesini arka arkaya süratli bir şekilde söyletmeye çalışın ve sinirleri bozusun, çünki söyleyemeyecek :D başka kelime çıkacak ağzından.

6. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Diğer çıkacak kelimye ben söylemeyeceğim, sizden bekliyorum.

7. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Kimse denememiş galiba :D pişman olursunuz sonra.

8. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Muhammed "Topal" değil mi be abisi... Bak korkutuyorsun beni... Başka birşey daha çıkacak korkusuna daha uzun süre söyleyemiyorum...

9. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Aynen abi :helalolsun: "topal" çıkıyor ağızdan :D

10. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Yav, başka birşey vardır diye söylemiyordum... Desene boşuna korktuk... :D

11. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Abi zaten adamı sinir eden o, istesende topaldan başka bişey çıkmıyor. Çatlıyo insan palto palto demekten :D

12. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Bende bişey var sandım Muhammedim yaa :D Normaldir anlayışla karşılarım. Biz canlıdoğurancılarda böyle garip hareketler görülebilir olağan dışı bir durum yok. Herkes sakin olsun ve Muhammed in söylediği o kelimeyi aklınızdan çıkarın normal hayatınıza dönmeye çalışın :D :D :D

13. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    PALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTOPALTO......
    Duramıyorum abi biri yardım etsin haha:

14. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Ben de bir tane sorayım:

Arka arkaya hızlı bir şekilde TOPAL derseniz ne çıkıyor... Ben biliyorum ama söylemem... Muhammed de söylememişti... :D

Sayfayı Paylaş