1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

BETA BALIĞIM SÜREKLİ YATIYOR

Başlığı 'Labirentli Balık Türleri Forum' kategorisinde Tolgablc tarafından 17 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. Tolgablc

Tolgablc

İsim:
    Tolga
    Arkadaşlar merhaba öncelikle balığım 4 aydır benimle akvaryumda besliyorum suyunu sürekli değiştirme falan dediler sizden ek olarak temizlik ve su değişimi hakkında bilgi istiyorum ve bir sorum olucak balığıma bazen baktığımda dipte yattığını görüyorum yanına gittiğimde hemen hareketleniyor ama sonra tek kalınca falan dipte oturuyor bunun sebebi nedir son 10 gündür falan baloncukta yapmıyor çözemedim ama ayna gösterdiğimde tepki veriyor ve yüzgeçlerinde sanki bi yıpranma var her hafta apex in su düzenleyicisiyle yüzgecleri icin yararlı olan damlasını kullanıylrum ve günde 2 sabah 2 akşam olmak üzere 4 yem veriyorum ama yemi küçük boyutta proteinli yem sanırım lütfen bilgili arkadaşlar bana yardımcı olsun balığımı çok seviyorum ve başına birşey gelmesini istemiyorum lütfen yardım edin bana fotoğrafı ekledim bakın böyle yatıyor

Ekli Dosyalar:

2. hiter

hiter

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Fuat BALKAR
    Yüzgeçlerin de erime var gibi su durumu nedir acaba? Haftalık düzenli dinlenmiş su ile değişim yapmanız lazım, sık değil belki ama değişimsiz de olmaz. Başlarda benim japonlarda da aynı sorun vardı, suçlu amonyak çıktı. Akvaryumun ölçüleri genel resmi hangi katkıların kullanıldığı ve ne zaman kurulduğunu söylerseniz daha güzel fikir yürütülebilir. Balık keyifsiz belli ama ölecek gibi de durmuyor inşallah düzelir kısa zamanda.

Sayfayı Paylaş