1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bayandan Temiz 90 LT Nano Resif Adayı

Başlığı 'Nano Reef Akvaryum Kurulumları' kategorisinde YMR_AY tarafından 7 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Türkçe de ona "Kaçırın aklima" degil "Düşürün aklima" dir. :D bu biir. Ikiii herşeyi ölçtük bictik yok orasi öyle burasi boyle yok oraya cekirge sığmaz. .... ;)

veysel bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bak kafana göre diyorum.

YMR_AY bunu beğendi.
  3. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Super olur bence.

Simdiden hayirli olsun. Fakat nasil bir yegen potansiylei varmis 250 litre dolu tanka carparak ucurabilecek. Korktum resmen. Eger sorun oysa mdf yi 1 er santim daha uzatarak kenarlarina yukari yonlu cep yapilabilir.

Boylelikle akvaryumun koseleride korunmus olur.

Zaten yukariya koyacaginiz tahtayi dolaba vidalayacaginiz icin kaymada yapmaz. Mesut Abi'nin olcumlerine gore ki bende ayni fikirdeyim disarida kalan kisimlar sorun cikarmayacaksa derinlik super olur.

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  4. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    Angel ve Tang türleri büyük balıklar 90 40 40 olurda çok adet olmaz bence

5. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Yeğenlerime laf yoktemo20 köşeye kafaları çarpar diye endişem.Yoksa halaları gibi uçan burgulu tekme neyin atmıyorlar.Tahta onca ağırlıktan kayma yapmazki vidalayalım:)
    Aşkın bey sabah 100*50* ? olarak netleşti ölçü:) Angelleri büyük ihtimal salontaki tanka eklerim buda mercan ağırlıklı olur.

Düzenleme: 22 Mayıs 2015
  6. poseidon

poseidon

İsim:
    Barış
    Dolabı kullanın iş çıkarmayn bence ;)

Sayfayı Paylaş