1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Başsağlığı

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde Akvaryum Merkezi tarafından 2 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. Akvaryum Merkezi

Akvaryum Merkezi

İsim:
    mert tez
    Sevgili dostumuz ,arkadaşımız
    sivas'tan okan sakal'ın kımetli kardeşi Erkan sakal diyarbakır lice'de hain bir pusuda şehit olmuştur.
    kendisine ve ailesine başsağlığı dileriz.
    terörü lanetlemekten başka birşey gelmiyor elimizden.
    birliğimize beraberliğimize ve vatanımıza kasteden tüm hainler elbet birgün cezasını çekecektir.
    allah sabırlar versin.

2. ANIL/ÇANAKKALE

ANIL/ÇANAKKALE

Yer:
    Çanakkale/Manisa
    İsim:
    ANIL/ÇANAKKALE
    Şehidimize yüce mevladan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyoruz... Milletimizin başı sağ olsun...

3. Ufuk_Arslan

Ufuk_Arslan

Yer:
    Istanbul - Sefaköy
    İsim:
    Ufuk
    şehidimize rahmet ailesine ve tüm türk halkına sabır diliyorum.

4. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Şehidimizin ruhu şad olsun. Ailesine sabır diliyorum

5. sahinozturk

sahinozturk

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    şahin öztürk
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Ailesine Allah sabır versin çok büyük bir acı cidden :(

6. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    Vatanını ve milletini müdafaa uğruna canını hiçe sayarak şehitlik mertebesine ulaşmış kardeşimize Allah'tan rahmet diliyorum. Cennetin kapısından peygamber efendimizin arkasında girmeyi nasip eylesin İNŞAALLAH. Yüreklerine kor parçası düşen yakınlarına Allah sabır versin, yüce milletimizin başı sağolsun.

7. emrah aytekin

emrah aytekin

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    emrah aytekin
    sırf birileri siyeset yapa bilsin diye verilen bunca caanın ardından içimden hiç gelmiyor vatan sağ olsun demek, nasıl bir düzen nasıl bir vicdan allahım bu insan oğlundaki makam, güç, para hırsı...söylenilecek çok şey var aslında ama boş.
    ATEŞ SADECE DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR

Bu kısım çook önemli, Şehitleri sınıflandırmadan tüm şehitlerimize allah'tan rahmet diliyorum.

Sayfayı Paylaş