1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Auratus

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde Ahmet9871233 tarafından 14 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. Ahmet9871233

Ahmet9871233

İsim:
    Ahmet
    Ciklet besmeleye yeni başladım 1 metre akvaryumum var içinde 2 blue acara ,1 yunus, 2 mavi prenses , 2 sarı prenses, 2 beyaz prenses ve 1 auratus var pet shop hediye diye verdi ama balık diğerlerine çok saldırıyor 7cm diğer balıklar 4-5 cm bi sıkıntı olur mu ayırayım mı ?

2. Comratex

Comratex

Yer:
    Çanakkale
    İsim:
    Özgün
    Auratus zaten mizaç olarak sert bir balıktır diğer balıklara rahat vermeyecektir.Yada bol saklanma alanı oluşturup diğer balıkların yanında auratusa da bir şans verebilirsiniz :)

3. Ahmet9871233

Ahmet9871233

İsim:
    Ahmet
    Teşekkürler bilgi için Getirdiğim ilk gün çok aşırı derecede diğer balıklara vuruyordu şimdi vurduğunu görmedim.

4. Berkay_C

Berkay_C

İsim:
    Berkay
    Arkadaşlr biri bana yardımcı olabilir mi bnm lepistes balıklarım vardı onları kuzenime verdim ve yeni iki tane sarı prenses aldm isiticim yoktu havalarda biraz soğuktu 3 4 gün ısıtıcısız kaldılar hep saklaniyorlardi sonra hiç hareket etmiyorlar diye biraz ılık su ekledim akvaryuma ve sonraki gün ısıtıcı aldım hiç yem yemiyorlar ısıtıcı aldığım günun sonraki günü birisi oldu ve diğerinin de kuyruğu yara gibi kırmızı oldu yan yüzgecinin altıda yara gibi kırmızı oldu aldığım yere sordum bilgi vermiyor zaten burada bir tane pet shop var başka yerede soramuyorum bi yardımcı olur musunuz lütfen

Sayfayı Paylaş