1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Astronot'a Geçmeli miyim?

Başlığı 'Amerikan ve Piranha Balıkları' kategorisinde Crushinq tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Crushinq

Crushinq

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Atilla ŞİRELİ
    Arkadaslar akvaryumumun gorsellerini paylasmistim.
    IMAG1114.jpg
    4 5 aydir besliyorum. Ve cihlidleri cok sevmeme rağmen astronotun karakteristik yapisi etcil oluşu nedeniyle tam bir astronot aşığıyım. Tankim 100x40x50 ölculerinde. Beni astronota gecirecek seyler soylermisiniz yoksa boyle kalmalimiyim?

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bence bu şekil güzel kalsın, balıklarda sağlıklı formları ve renkleri yerinde.
    Astronot besleyecek istiyorsanız 400-500 litre tank yapıp bu şekil besleyin büyüyen balıkların hakkı büyük tank.:)

Remzi bunu beğendi.
  3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bence de böyle kalsın, astronot çok yediğinden çabuk büyüdüğünden akvaryumu bozar güçlü dış filtre bile yetersiz kalır...

Kazım ve Remzi bunu beğendi.
  4. dnzbrt

dnzbrt

İsim:
    deniz berat
    Kardes arkadaslarin tavsiyelerine uymanda fayda var astronot denilen sevimli balik en az ama en az 350lt akvaryumda bakilmasi gerekir asagisi kurtarmaz :) astronot en hizli buyuyen ve akvaryumu en cok kirleten balik :) sahibini taniyan sadik cana yakin bir ozelligi var secimin dogru ama akvaryum en az 350 lt :)

Sayfayı Paylaş