1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Astronot mu beslesem?

Başlığı 'Amerikan ve Piranha Balıkları' kategorisinde lades tarafından 13 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. lades

lades

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Cem Tunç
    Arkadaşlar merhaba, 100. 50.70h ebatlarında bir akvaryum yapmak düşüncem var, fakat hangi balığı besleyeceğime karar veremedim. Astronot beslemek istiyorum iki tane, fekat karar veremedim. Bir yandan da köpek balığı türü veya bitkili akvaryum da hoş görünüyor ama bitkilinin karbondioksitiyle uğraşmak istemiyorum. Antalyada discus üreten bir arkadaşım bana discus yavruları, (beleş) gönderebileceğini söyledi , ama discus da zor bi balık, ne yapsam acaba?

2. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Daha önce ne beslediniz?

3. lades

lades

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Cem Tunç
    Malawi cikleti besledim, ama yıldım cikletten.

4. ismetsami01

ismetsami01

Yer:
    istanbul
    Bir kere öncelikle şuna karar vermelisiniz. Elleriniz diken olmadan gülü koklayamazsınız! Hobinin ana temeli, mihenk taşı emektir. Sonuçta canlıları doğal ortamından alıp bir akvaryuma hapsediyorsunuz. Onlar ile yeterince ilgilenemiyeceksiniz kararınızı daha en başından gözden geçirmenizi salık veririm naçizane...

By Captain Barbossa

5. lades

lades

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Cem Tunç
    İsmet hocam, tabi ki, fakat malawiye doydum.

6. ciminli2424

ciminli2424

İsim:
    Emir Berk YILMAZ
    haklısınız bir balığın sizi bayması çok normal.Bence discus alın derim hem çok pahalı beleş çok iyi bir fırsat hemde iyi bir balık.

7. ciminli2424

ciminli2424

İsim:
    Emir Berk YILMAZ
    Benim konularımdan birine yorumda bulunan abi seninle paylaşmak istedim ekonomik durumun varsa tavsiye ederim.
    konu:''
    Benim tercihim bitkili balık akvaryumu olurdu. güzel bir dağ ve küçük bir dağ evi her taraf moslarla cim havasında dekore edilmiş ve bir iki ağaç şeklinde dalı yine mossla yeşillendirip içine bir duzune tetra veya lepistes onun yanında da yanlızca 1 çift discus olabilir mesela.

Ķüçük sürü balıkları akvaryuma sürekli hareket katarken, discuslarda yavaş hareketleri ile ağırlık getirecektir. Böylelikle karakterli ve kompozisyonlu bir akvaryumunuz olur.''

Sayfayı Paylaş