1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Aragonit kaya

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde resifadam tarafından 3 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

1. resifadam

resifadam

Ülkemizde bulunmayan ve yurt dışında da zor bulunan aragonit kaya.delmek kesmek çok basit.hafif ve bol gözenekli.ankara dan burhan kardeşimizden almıştım.kaya tasarımım bitti.5 parça 200 TL. Yanında onlara benzer plate yerli kaya hediye.alan olmazsa refigum yapıp içine koyucam [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veysel bunu beğendi.
  2. resifadam

resifadam

4 yerli kaya Şanlıurfa ya 100 TL ye gönderildi.yerli kayalar hepsi bol gözenekli,kuru ve çok hafifler.hepsi kürlenmis ve kurutulmuştur [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

3. tuncay23

tuncay23

İsim:
    tuncay
    Yerli kaya var mı?

4. resifadam

resifadam

Var plate kayalar hepsi

5. resifadam

resifadam

Tortu pislik tutmayan hafif ve istediğin gibi kesip delinebilen kayalardır[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

6. langemaga

langemaga

İsim:
    deniz
    resif adam .... hocam numaranı alabilirmiyim yada 05388123672 beni arayabilirmisin 60 kilo civarı delikli taş lazım

7. resifadam

resifadam

0553 338 0049

8. resifadam

resifadam

Elimde 4 adet 50×55 korallenwellt kaya mevcut.tanesi 200 TL hepsini alan olursa 600 TL. Bursa da ikamet ediyorum gelip alınması taraftarıyım kargo sıkıntılı olur.[​IMG]

Sayfayı Paylaş