1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Aquaforest Resif Ürünleri

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Montimahir tarafından 27 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Üff tamam tamam. Bende gözümü önümüzdeki ay çıkacak olan yeni RD6 motorlu BK Mini'lere dikeyim :D

2. Divin

Divin

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Mert Yılmaz
    Ben 350 litrede DC-200 RD3 kullanıyorum. Toplama kuru ve oldukça yoğun oluyor.

3. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    150 lirte farkla 1 büyük modelde bu verim varsa bende de olmaz mı? Sizin tankınızdaki yoğunluk nedir?

4. Divin

Divin

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Mert Yılmaz
    Ağustostan beri su dönüyor, SPS fraglar ve 2 balık mevcut. Ancak sizin litrenizde RD3 olmayacak ise 150 üzerine çıkmamanız istikrarlı çalışma için daha doğru olacaktır.

5. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Olacak ise motoru mutlaka RD3 düşünüyorum o yüzden ısrarla öğrenmek istedim. Motor normal olacaksa Burak ve Mahir'in dediği gibi DK 130 yada Mini 160'tan yukarısına çıkmam.

6. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    Bu arada Mini 160 daha tak kullan, DK serisinde ayarlı ventüri olduğu için ayar yapmak zaman ve uğraş alabiliyor. Bilginize.

7. emreekaya

emreekaya

İsim:
    kaya
    Aquaforest - Reef Mineral Salt bu nasıl kullanılıyor ve etkılerı nelerdır tsk ler

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 6 Ekim 2018
  8. canergkts

canergkts

İsim:
    Caner
    Bilgiler için teşekkürler.

9. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Ev ekonomisi bitti, resif ekonomisi başladı...:eek: Hans Werner' ciler için uygun çözümler.

component_fiyt.JPG

Fumeone, veysel, Çağatay Utku ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    Çok fiyat farkı yok gibi. Asıl sorun mercan fiyatlarında. Bit kadar mercanın dibine kadar girip mavi led altında fotosunu çekilen ve alınan canlıyı eve getirip tanka ekleyince yaşanan hayal kırıklığı. Sonra bekleki büyüsün. Mecburen uygun fiyatlı Sps fraglarına yöneliyorsun. Onlarıda yaşatmak zor genelde öldürüyorsun. Zor bir hobi herkese kolay gelsin

hiter ve veysel bunu beğendi.
  11. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Elde hazırlarsan 15 litre katkı, hazırını alırsan 5 litre katkı, baya fark var. Canlı ve ekipman fiyatlarına hiç girmeyelim şu aralar.

Sayfayı Paylaş