1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ankara'dan Selamlar

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Letel tarafından 22 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Letel

Letel

İsim:
    Bekir TEL
    Arkadaşlar merhaba ben başkentten Bekir, yaklaşık 2 yıl malavi 1 yıl kadar da tropheus besledikten sonra malavi leri elden çıkartarak tropları da bir akvaryuma toplayarak en büyük akvaryumumu deniz akvaryumu yapmaya karar verdim. Bu konuda yardımcı olabilecek bilgi alışverişi yapabileceğim arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 22 Şubat 2015
  2. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Hoşgeldiniz.
    Büyük tankınızın ölçüleri nedir, ne tarzda bir akvaryum yapmak istiyorsunuz(marin-resif, resifse sps,soft), ne kadar bütçe ayırdınız belirtirseniz istediğiniz gibi bir tank kurmanıza yardımcı oluruz.

3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hoş geldiniz.

4. Letel

Letel

İsim:
    Bekir TEL
    hoş bulduk
    elimde 600 lt pet garden ın ön kısmı oval olan akvaryumu mevcut kafamda bir bütçe belirlemedim yavaş yavaş tekrar beni masrafa sokmayacak çünkü daha önce ki akvaryumlarımda aman bu ucuz bu uygun bunu alayım da sonra değiştiririm dediğim şeyler yüzünden çok fazla sıkıntı çektim bu yüzden mali açıdan beni yormayacak manevi açıdan da canm sıkılmadan yavaş yavaş kurmak istiyorum

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hoş geldiniz...

6. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim: